2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı sona erdi

Yatağan ilçesinde, 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı’nın sona ermesi nedeniyle karne törenleri düzenlendi. İlçe protokolünün katıldığı törende, protokol üyeleri karnelerini alan öğrencilerin heyecanlarını paylaştı.

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı sona erdi
Yatağan ilçesinde faaliyet gösteren okullarda eğitim gören 6 bin 704 öğrenci ve 467 öğretmen için 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı’nın son ders çili çaldı.

Eğitim-Öğretim Yılı’nın sona ermesi nedeniyle öğrenciler karne heyecanı yaşarken, Kavak, Elmacık, Kadıköy ve Kafaca Kaplancık ilkokullarında karne törenleri düzenlendi.

Düzenlenen törenlere, Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Engin Ocak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Baykal, öğretmen ve öğrenciler ile veliler katıldılar.

Kaymakam Çiçek, öğrenciler ile yakından ilgilenerek onlara gelecekte ne olmak istedikleri ve herhangi bir ihtiyaçları olup olmadığı yönünde sohbet etti.

 Öğrencileri tebrik ederek hediyelerini veren Kaymakam Çiçek, “İlçemiz genelinde bir eğitim ve öğretim döneminin daha başarılı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanması sürecinde özveri ile çalışan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, okul idarecilerimize, öğretmenlerimize, okul personellerimize ve kıymetli velilerimize canı gönülden teşekkür ediyor, değerli öğrencilerimizi kutluyor, sağlık, mutluluk ve huzur içinde bir tatil geçirmelerini diliyorum” dedi.

Berna KUŞ

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2018, 09:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER