17 Ağustos 2018 Cuma

Yatağan Termik Santrali’nde can telaşı

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ortaokulu’nun büyük başarısı

Yatağan’da eTwinning faaliyetlerinin daha yaygın ve etkin hale getirilmesi amacıyla yapılan çalışmalar dahilinde başarılı proje sahiplerine ve okullara, Ulusal Destek Servisi tarafından gönderilen Ulusal Kalite Etiketleri verildi.

29 Haziran 2018 Cuma 08:46
Bu haber 702 kez okundu
23 Nisan Ulusal Egemenlik Ortaokulu’nun büyük başarısı

Yatağan’da eTwinning faaliyetlerinin daha yaygın ve etkin hale getirilmesi amacıyla yapılan çalışmalar dahilinde başarılı proje sahip Yasemin Uysal ve Fahri Özsoy ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ortaokulu’na, Ulusal Destek Servisi tarafından gönderilen Ulusal Kalite Etiketleri Yatağan Milli Eğitim Müdürü Mustafa Baykal tarafından verildi.

Proje hakkında bilgi veren Baykal, “eTwinning, iletişim kurmak, işbirliği yapmak, projeler geliştirmek, paylaşmak, kısacası Avrupa’daki en heyecan verici öğrenme topluluğunu hissetmek ve bu topluluğun bir parçası olmak için, Avrupa ülkelerindeki katılımcı okullardan birinde çalışan personele yönelik bir platform sunmaktadır” dedi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ortaokulu’nun uluslararası başarılarının kendilerini gururlandırdığını ifade eden Baykal, “Bu yıl ilk defa ilçemizden bir okul ve proje sahibi Ulusal Kalite Etiketi almaya hak kazanmıştır. Bu yıl il genelinde 6 okul Ulusal Kalite Etiketi alırken bunlardan birisi de ilçemizdendir. Ayrıca il genelinde 18 öğretmen ulusal kalite etiketi almıştır. Yine bunlardan ikisi ilçemiz öğretmenleridir. Bu nedenle okul müdürümüzü, öğretmenlerimizi ve destek veren herkesi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Baykal, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ortaokulu Müdürü Aylin Tuzcu Kılınç ve öğretmenler Yasemin Uysal ve Fahri Özsoy’a belgelerini takdim etti.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV