6 bin 470 öğrenci karne heyecanı yaşadı

Yatağan ilçesinde, 6 bin 470 öğrenci ve 535 öğretmen yaz tatiline girerken karne töreni Bozüyük İlkokulu’nda yapıldı.

6 bin 470 öğrenci karne heyecanı yaşadı

Törene Yatağan Emniyet Müdürü Bülent Ermiş, İlçe Jandarma Komutan Vekili Kıdemli Başçavuş Aziz Cengiz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Baykal, Şube Müdürü Ali Kaan Kutlu, okul müdürleri, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.

2018- 2019 eğitim öğretim yılını tamamlayan öğrencilerin karne heyecanını paylaştığını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Baykal, burada yaptığı konuşmada, “Tatil sürecinde öncelikle dinlenmenizi, aileniz ve sevdiklerinizle dolu dolu zaman geçirmenizi, kişisel ve sosyal gelişiminizi destekleyici faaliyetlerde yer almanızı ve bol bol kitap okumanızı tavsiye ediyorum. Okuduğunuz her bir kitap size yeni bir ufuk açacak, gelişiminize en değerli katkıyı sağlayacaktır. Bilgi çağında okuyan, araştıran, bilgi ve becerilerini daima yenileyen bireyler olmanız sizlerin geleceğe daha emin adımlarla ilerlemenizi sağlayacaktır. Bu ülkenin yarınları sizlersiniz. Ülkemizin yarınlarına sizler yön vereceksiniz. Güçlü yarınlarımızın teminatı olan siz değerli evlatlarımızın donanımlı, dünyayı takip eden, çağımızın tüm yeniliklerine hâkim, yarınlarımıza yön verecek bireyler olarak yetişmesi bizim için ve geleceğimiz için büyük önem taşımaktadır. Hepinizi gayretiniz ve başarılarınızdan dolayı kutluyor, iyi tatiller diliyorum” diye konuştu.

Tören, protokol üyelerinin öğrencilerin karneleri dağıtmasıyla sona erdi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rıfat  Bacak
Rıfat Bacak - 1 yıl Önce

Geleceğimiz olan çocuklarımızın karne heyecanını bozüyükte yaşatan katılımı sağlayan ve katılan bütün yönetici ve ileticilere (demeç gazetesine) teşekkür eder muğladan sevgi saygılarımı sunarım Sarraf Rıfat Bacak

SIRADAKİ HABER

banner69

banner68