Açı Eğitim Kurumları, koranovirüsü “Açı Eğitim TV” ile aşıyor

Yatağan ilçesinde faaliyet gösteren Açı Eğitim Kurumları, koronavirüs nedeniyle eğitime verilen 2 haftalık arada, öğrencilerin mağdur olmaması için “Açı Eğitim TV” uygulamasına başladı.

Açı Eğitim Kurumları, koranovirüsü “Açı Eğitim TV” ile aşıyor

Yatağan’da faaliyet gösteren Açı Eğitim Kurumları, tüm dünyayı kasıp kavuran ve Türkiye’de etkisini hissettirmeye başlayan koronavirüs vakası sonrası eğitime ara verilmesine karşı faaliyetlerini yürütmeye devam ediyor.

Öğrencilerin konulardan geri kalmaması için “Açı Eğitim TV”yi faaliyete sokan kurum, öğrencilerin istedikleri yerden internet bağlantısıyla eğitimlerine kaldıkları yerden devam etmelerini sağlıyor.

Konuyla ilgili kurumdan yapılan yazılı açıklamada, şu ifadelere yer verildi:
“Bilindiği gibi korona virüs tehlikesine karsı önlem amaçlı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bakanlığa bağlı tüm özel ve devlet kurum ve kuruluşlarında eğitime iki hafta ara verilmiştir. Açı Eğitim Kurumları olarak bakanlığımızın bu kararına uymakla beraber öğrencilerimizin mağdur olmaması ve kesintisiz eğitim alabilmeleri için çeşitli önlemler almış bulunmaktayız. Bunlardan en önemlisi de kurumsal marka olmanın ve 30 yıla varan bir deneyimin sonucu olarak öğrencilerimizin bulundukları yerden kurumumuzdan aldıkları şifrelerle Açı Eğitim TV’den istedikleri dersi alabilecek ve sorularını sorabileceklerdir. Bu vesileyle sağlıktan eğitime ekonomiden spora hayatın tamamını olumsuz etkileyen bu küresel salgının önce ülkemizin ve tüm insanlığın en az zararla en kısa zamanda atlatması dileğiyle sağlıklı eğitimli başarılı ve mutlu günler dileriz. Önce sağlık ve eğitim. Açı eğitim kurumları her zaman yanınızda. Açı Eğitim Kurumlarında 2020-2021 eğitim dönemi kayıtlarımız başlamıştır.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68