ADD’den öğrencilere “O benim kahramanım” kitabı

Atatürkçü Düşünce Derneği Yatağan Şubesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Anıtkabir Komutanlığı’ndan getirttiği kitapları öğrencilere dağıttı.

ADD’den öğrencilere “O benim kahramanım” kitabı
Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Yatağan Şubesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, Anıtkabir Komutanlığı’ndan getirttiği 500 adet “O benim kahramanım” adlı kitabı, ilçe merkezi ve mahallelerdeki ilkokullardaki öğrencilere dağıttı.

Şube Başkanı Turgay Mutlu ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen törenlerin ilki, Atatürk İlkokulu’nda başlatılırken, diğer okullarda da hafta boyu süreceği belirtildi.

ADD olarak artık gelenekselleştirdikleri Anıtkabir Komutanlığı’ndan getirttikleri kitapları dağıtma etkinliğini, bu yıl da devam ettiklerini söyledi.

Mutlu, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “ADD Yatağan Şubesi olarak, öğrencilerimizin Atatürk'ümüzü daha iyi tanımasını, onu iyi araştırmalarını ve Atatürkçü düşünce ışığında hayatlarını devam ettirmelerini istiyoruz. Onların, vatanımıza, milletimize ve cumhuriyetimize bağlı ve ona sahip çıkan bir anlayışla çalışmalarına devam etmelerini dileyerek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutluyorum” ifadelerinde bulundu.

 

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2016, 17:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68