Emekli olan Oral’a yemekli veda

Kafaca Kaplancık Ortaokulu Müdürü Uğur Oral’ın emekliye ayrılması nedeniyle çalışma arkadaşları Oral için veda yemeği düzenledi.

Emekli olan Oral’a yemekli veda
 Kafaca Kaplancık Ortaokulu Müdürü Uğur Oral’ın emekliye ayrılması nedeniyle Kafaca Kaplancık İlkokulu ve Ortaokulu öğretmen ve idarecileri, Oral için veda yemeği düzenledi.

Menteşe ilçesine bağlı Salihpaşalar Mahallesi’ndeki Hamdi Baş Restoran’da düzenlenen yemeğe, Oral’ın ailesi ve eğitim camiasının üyeleri katıldı.

Çalışma arkadaşlar tarafından eğitime ve Kafaca Kaplancık Ortaokulu’na vermiş olduğu katkılardan dolayı plaket sunulan Oral, burada yaptığı konuşmada, veda yemeğini düzenleyen ve yemeğe katılanlara teşekkür etti.

Sivas’ın Yıldızeli ilçesine bağlı Yakacıkçavuşlu Köyü’nde eğitim camiasına ilk adımını attığını anlatan Oral, Kavaklıdere’nin Çayboyu İlkokulu ve Yatağan’ın Şahinler ve Kıbrıs İlkokulu’nda öğretmenlik ve idarecilik görevleri yaptığını söyledi. Güzel hatıralarla emekliliğe ayrıldığını belirten Oral, meslekte yeni olan genç öğretmenlere de tavsiyelerde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2017, 23:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95