17 Ağustos 2018 Cuma

Yatağan Termik Santrali’nde can telaşı

Emekli personellere iftarlı veda

Yatağan Milli Eğitim Müdürlüğü, emekli olarak ayrılan üç personel için iftarlı veda düzenledi. Duygusal anların da yaşandığı programa, eğitim camiasından yoğun katılım oldu.

19 Haziran 2018 Salı 08:47
Bu haber 809 kez okundu
Emekli personellere iftarlı veda

Yatağan Milli Eğitim Müdürlüğü’nden emekli olan şefler Gürsel Kahyaoğlu ve Şennur Güler ile şoför İlyas Süllü için müdürlük tarafından Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Enerji Direktörlüğü Sosyal Tesisleri’nde iftarlı veda düzenlendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Baykal, müdürlük çalışanları, okul müdürleri ve öğretmenlerin katıldığı iftarın ardından konuşan Baykal, ilçedeki eğitim camiasının mensuplarıyla bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Baykal, Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarının zor bir mesleği icra ettiklerinin altını çizerek, “Uzun yıllar bizlerin arasında olup da unutulmayan üç çalışma arkadaşımız var. Onlar emekli oldu ama biz onları unutmadık. Arkadaşlarımıza devletimize ve kurumumuza verdiği hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kurumlarının emekliye ayrılan üç personellerine çok şey borçlu olduğunu vurgulayan Baykal, “Yatağan Milli Eğitim Müdürlüğü, uzun yıllar arkadaşlarımızın hizmetlerini gördü. Canla başla, bazen de gecesini gündüzüne katarak Yatağan eğitimine katkıda bulundular. Arkadaşlarımız insan olarak kaç müdür ve personel gelip geçtiyse, belki de en çok hizmet veren arkadaşlarımız oldu. Biz arkadaşlarımızı unutmadık. Kendilerini can-ı gönülden seviyoruz. Bundan sonraki yaşamlarında mutlu ve başarılı bir hayat diliyorum. Emekli olduklarını zannetmesinler, inanıyorum ki hayat onlar için yeni başlıyor. Allah’ın onlara daha güzel günler vermesini diliyorum” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV