GEKA destekli eğitime katılanlara belgeleri verildi

Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdürdü Mustafa Baykal, GEKA 2017 Milli Teknik Destek projesi kapsamında düzenlenen “Gelecek stem’le şekillenecek” kurs ve seminerine katılan öğretmenlere belgelerini verdi.

GEKA destekli eğitime katılanlara belgeleri verildi
 Güney Ege Kalkınma Ajansı tarafından, öğrencilerin matematiksel düşünce becerilerini geliştirmek için Yatağan ilçesindeki öğretmenlere fen, teknoloji, mühendislik ve matematik alanında eğitim verildi. Berker Funda tarafından verilen eğitimin ardından Yatağan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda eğitime katılan öğretmenler için belge töreni düzenlendi.

GEKA 2017 Milli Teknik Destek Projesi kapsamında düzenlenen “Gelecek stem’le şekillenecek”  kurs ve seminerine katılan öğretmenlere nasihat veren Baykal, “Çağımız bili iletişim çağı, bilgide sınır yok. Şimdiki gençlik bu kapsamda bazı öğretmenleri geçiyor. O zaman sizler de kendinizi yenileyip geliştirmek zorundasınız.  Hangi bilimsel ve gelişim toplantılarına katılıyorsunuz.  Sizlerden beklentimiz büyük. Kendinizi  geliştirin, bu kurs ve seminerine katıldığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bülent Koçer, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Kaan Kutlu’nun da katıldığı tören, belgelerin verilmesiyle sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2017, 10:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96