Kız Futsal Takımı’na Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü desteği

Yatağan ilçesindeki Fatih Ortaokulu’nda taşımalı olarak eğitim gören öğrencilerin kurduğu kız futsal takımının başarılı sonuçlar elde etmesinin ardından Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü’nden sporculara destek geldi.

Kız Futsal Takımı’na Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü desteği
 Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, Fatih Ortaokulu’nu ziyaret ederek, kız futsal takımına spor malzemesi desteğinde bulundu.

Öçalmaz’ın bu ziyareti sırasında kendisine, Şube Müdürü Devrim Karakuş, İlçe Müdürü Kamuran Adalı, Yatağan Milli Eğitim Müdür Vekili Ali Kaan Kutlu ve AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin eşlik etti.

Fatih Ortaokulu’nda taşımalı olarak eğitim gören öğrencilerin kurduğu ve kısa süre içerisinde birçok başarıya imza atarak dikkatleri üzerine çeken kız futsal takımını tebrik eden Öçalmaz, takımın daha iyi noktalara geleceğinden şüphesi olmadığını söyledi. Kız çocuklarının spora daha fazla ilgi duyması için gerekli altyapı çalışmalarının sürdüğünü kaydeden Öçalmaz, sporcuların antrenörü Mehmet Çakır, okul müdürü Abdullah Yılmaz, öğretmenlerini ve ailelerini kutladı.

Öçalmaz, 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Yatağan Okul Sporları Tertip Komitesi’nde görev alan Madenler Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Emre Sivritepe’ye plaket sundu.

Heyet, daha sonra 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Fatih Ortaokulu’nda görev yapan öğretmenlerin gününü kutlayarak, çiçek dağıttı.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2016, 23:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95