22 Temmuz 2018 Pazar

Yatağan Termik Santrali’nde can telaşı

Ödül alan öğretmen ve öğrenciye “başarı belgesi”

Yatağan Milli Eğitim Müdürlüğü, “Dilimiz Kimliğimizdir” konulu “Türkçeyi Doğru ve Güzel Kullanma Makale ve Deneme Yarışması”nda dereceye giren öğretmen ve öğrenciye başarı belgesi verdi.

17 Kasım 2017 Cuma 09:20
Bu haber 988 kez okundu
Ödül alan öğretmen ve öğrenciye “başarı belgesi”

 Yatağan Milli Eğitim Müdürlüğü’nde düzenlenen törende, “Dilimiz Kimliğimizdir” konulu “Türkçeyi Doğru ve Güzel Kullanma Makale ve Deneme Yarışması”nda dereceye giren Anadolu Lisesi öğretmeni İdris Özler ve Gazi Anadolu Lisesi öğrencisi Armağan Karabulut’a başarı belgesi verildi.

Türk Dil Kurumu ve Millî Eğitim Bakanlığı iş birliğiyle düzenlenen “Dilimiz Kimliğimizdir” konulu öğretmenler ve ortaöğretim öğrencileri arası “Türkçeyi Doğru ve Güzel Kullanma Makale ve Deneme Yarışması”nda Yatağan Anadolu Lisesi Edebiyat öğretmeni İdris Özler “Dilimiz Dirliğimizdir” isimli eseriyle il birincisi, Yatağan Gazi Anadolu Lisesi öğrencisi Armağan Karabulut ise “Dilimiz Bağımsızlığımızdır” isimli eseriyle il ikincisi oldu.

Özler ve Karabulut’un elde ettiği bu başarıdan dolayı Yatağan Milli Eğitim Müdürü Mustafa Baykal, öğretmen ve öğrenciyi “başarı belgesi”yle ödüllendirdi.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV