Proje kapsamında fidan diktiler

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri, “Türkü Türkü Türkiyem” adlı proje kapsamında fidan diktiler.

Proje kapsamında fidan diktiler

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ortaokulu öğretmeni Yasemin Uysal ve kurucu ortağı Burdur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmeni Yaşar Yasemin Akbulut’un oluşturduğu ve 81 ili kapsayan e-Twinning topluluğunun “Türkü Türkü Türkiyem” projesinin faaliyetleri devam ediyor.

Proje kapsamında Eskihisar Mahallesi Kül Barajı mevkisinde düzenlenen etkinlikte, Yatağan Milli Eğitim Müdürü Mustafa Baykal, Şube Müdürü Ali Kaan Kutlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ortaokulu Müdürü Aylin Tuzcu Kılınç, öğretmenler Yasemin Uysal, Fahri Özsoy, İbrahim Hüdai Yücel, Ayşegül Korkmaz Can, Şerife Fadime Kırıkoğlu ve projede yer alan öğrenciler, 81 il adına birer fidan diktiler ve fidanlara 81 ilin adının yazılı olduğu plakalar bıraktılar.

Yatağan Orman  İşletme Müdürlüğü Bağyaka İşletme Şefi Bekir Kulaksız tarafından fidan dikimi hakkındaki bilgiler verilirken, öğrencilerin soruları da yanıtlandı.

Etkinliğin ardından konuşan Milli Eğitim Müdürü Baykal, öğrencilerin gelişimi için büyük önem taşıyan e-Twinning topluluğunun “Türkü Türkü Türkiyem” projesi kapsamında fidan dikimi gerçekleştirdiklerini belirterek, projede emeği geçen herkesi kutladı.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2017, 13:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96