Yarım kalan inşaatın tamamlanması için 1,5 milyon lira ödenek!

AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yatağan Meslek Yüksek Okulu’nun yarım kalan inşaatının tamamlanması için 1,5 milyon liralık ödeneğin çıktığını bildirdi.

Yarım kalan inşaatın tamamlanması için 1,5 milyon lira ödenek!
 AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, yapımın başlandıktan sonra bütçe yetersizliğinden dolayı yapımına ara verilen Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yatağan Meslek Yüksek Okulu’nun inşaatının tamamlanması için ödenek müjdesi verdi.

Öztürk’ün yaptığı paylaşımda, “Bakanımız Lütfi Elvan’la Milletvekilimiz Hasan Özyer ve MKYK Üyemiz Bülent Karakuş’la birlikte yaptığımız görüşme sonrasında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yatağan Meslek Yüksek Okulu’nun inşaatı için 1,5 milyon lira ödenek çıkartıldı. Yatağan’ımıza hayırlı olsun” ifadesi yer aldı.

İnşaatı tamamlanmadığı için Yatağan Küçük Sanayi Sitesi içerisinde faaliyetini sürdüren Yatağan Meslek Yüksek Okulu’nda yaşanan bu gelişmenin ardından inşaat çalışmalarının kısa süre içerisinde yeniden başlaması planlandığı öğrenildi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2017, 08:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER