20 Ocak 2018 Cumartesi

Yatağan’da DEAŞ'lı iki terörist yakalandı

Yatağan Belediyesi’nden okullara spor malzemesi desteği

Yatağan Belediye Başkanlığı, ilçedeki 16 ortaokul ve liseye 30’ar top ve 10 atlama ipi desteği sürüyor. Yatağan Belediyesi, son olarak METEM’e spor malzemesi desteği sağladı.

07 Kasım 2017 Salı 08:58
Bu haber 578 kez okundu
Yatağan Belediyesi’nden okullara spor malzemesi desteği

 Yatağan Belediye Başkanlığı, ilçedeki sportif başarıların artması ve okullardaki sportif faaliyetlerin daha sağlıklı hale gelebilmesi için okulların ihtiyaçlarını karşılama çalışmalarını sürdürüyor.

İlçedeki 16 ortaokul ve lisede okuyan öğrencilerin daha sağlıklı şekilde sportif faaliyetler yürütmesi için 10’a adet futbol, basketbol ve voleybol topu ile 10 adet atlama ipi desteği sağlayan Yatağan Belediyesi, son olarak METEM’e destekte bulundu.

Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık ve yardımcılarından oluşan heyet, METEM’e gelerek öğrencilerle bir araya geldi. Öğretmen ve öğrencilerin taleplerini dinleyen Işık, beraberinde getirdikleri topları ve atlama iplerini öğrencilere teslim etti.

Sporun önemine dikkati geçen Işık, burada yaptığı açıklamada, “Özellikle gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzaklaşarak spora yönelmelerini hedefliyoruz. Bu doğrultuda ilçedeki sportif faaliyetlerin artması için çalışmalar yürütüyoruz. Neticelerini de elde edilen başarılı sonuçlarla alıyoruz. Okullarda sürekli bu doğrultuda talep geliyordu ve biz de buna karşılıksız kalmadık” diye konuştu. 

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV