Arçelik Ticaret ABC Mobilya Bayisi açıldı

Yatağan ilçesinde, ABC Mobilya’nın mağazası açıldı. Beyza ve Mesut Günay’ın işletmeciliğini yaptığı mağazanın açılışına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Arçelik Ticaret ABC Mobilya Bayisi açıldı
Beyza ve Mesut Günay’ın işletmeciliğinde faaliyet gösteren Arçelik Ticaret’in Yatağan ilçesinde açtığı ABC Mobilya mağazası düzenlenen törenle açıldı.

Cumhuriyet Mahallesi İnönü Bulvarı’nda açılan mağazanın açılış törenine, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, daire amirleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Törende konuşan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Gürün, “40 yıllık bir ticari ve esnaf geçmişi olan bir ailenin şuanda ki temsilcileri Arçelik bayiliği, gerçekten çok uzun süre ve tüketicide çok önemli bir güven uyandıran bir şekilde devam etti. Yeni bir konsept ile mobilya bölümüne geçtiler. Muğla'da da bir mağazamız olacak inşallah, bir zincir oluşacak. Yeni iş yerlerinin hayırlı uğurlu ve bol kazançlı olmasını diliyorum” dedi.

Yatağan Belediye Başkanı Işık da, “Günay ailesi, Yatağan'da kendi adı ile tanınan ve ekonomisini Yatağan'a harcayan bir ailedir. Bu yüzden yerli ve milli hizmetler veriyorlar. Bunu siyasi anlamda söylemiyorum Yatağan'a harcadıkları için diğer mağazalar gibi olmadığı için bu yüzden kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İşletmecisi Mesut Günay ise, “3 kuşaktır devam eden esnaf geleneğimizde en önemli unsur hiç kuşkusuz sonuna kadar güven duyulan bir ticari işletme olmaktır. Anlayışımız insanların kendilerini evlerinde hissettikleri, hayatlarını kolaylaştıracak uygulamaları ile farklılık yaratmaktır. 22 yıldır Arçelik markası ile beyaz eşya sektöründe hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz 44 yıllık sektör deneyimi ve ticari anlayışıyla Arçelik firmamızla birlikte Yatağanımıza sinerji yaratacağına inandığımız ABC Mobilya mağazamız bu gün hizmete giriyor. Hayatıma girdiği ilk günden beri yaşamımı güzelleştiren eşim Beyza'nın bundan sonra da kadın girişimciliği ile sizlerin de evlerinizi güzelleştirmeye, gerek dekorasyon gerek geniş teşhir yelpazesiyle her türlü beğeniye, her türlü bütçeye hitap edebilmek ve halkımıza en iyiyi ve en güzeli gösterebilmeyi kendimize görev sayıyoruz” dedi.

Törenin ardından açılış kurdelesini kesen protokol üyeleri, konuklarla birlikte mağazayı gezdiler.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2018, 09:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER