18 Temmuz 2018 Çarşamba

Bozarmut'ta iki araç birbirine girdi: 5 yaralı

Daha iyi hizmet için yenilendiler

Yatağan ilçesinde faaliyet gösteren Akyol Çiçekçilik Botanik Çay Bahçesi, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yenilendi. Yenilenme çalışmalarının tamamlanmasıyla açılış töreni düzenlendi.

19 Nisan 2016 Salı 14:52
Bu haber 2895 kez okundu
Daha iyi hizmet için yenilendiler

 İnönü Bulvarı Yatağan Jandarma Bölük Komutanlığı karşısında faaliyetini sürdüren Akyol Çiçekçilik Botanik Çay Bahçesi, hizmet kalitesini ve müşteri kapasitesini artırabilmek için çay bahçesinde yenileme çalışması gerçekleştirdi.

Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte davetlilerin katılımıyla açılış töreni düzenlendi.

Düzenlenen törene, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, CHP İlçe Başkanı Kamil Genek, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Açılışa katılan konukları yöresel kıyafetlerle karşılayan Akyol Çiçekçilik Botanik Çay Bahçesi’nin işletmecisi Aylin Akyol, müşterilerine en iyi hizmeti vermek için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi. Akyol, çay bahçelerine gelen müşterilere köy kahvaltısı, köfte ve kokoreçlerini tatma tavsiyesinde bulundu.

Açılış kurdelesin, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, CHP İlçe Başkanı Kamil Genek ve İşadamı Turgut Avcı ile birlikte kesen Başkan Işık, Yatağan’ın buna benzer işletmelere ihtiyaç duyduğunu belirterek, işletmenin işletmecilerine ve Yatağan’a hayırlı olmasını diledi.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV