Ezber Bozan Fiat Egea “otomatiklendi”

Tofaş’ın 520 milyon dolarlık yatırımla, seri üretimine başladığı otomobil projesinin ilk ürünü olan kompakt sedan modeli Fiat Egea, 15 Ekim’den itibaren Türkiye genelindeki tüm Fiat showroom’larında yerini aldı. Fiat Egea’nın satışına ilk etapta 1.4 litre 95 HP benzinliyle, 1.3 litre 95 ve 1.6 litre 120 HP Multijet motor seçenekleri ile başlandı. Mart ayından itibaren de 1.6 110 HP E-TORQ tam otomatik vites kutusu ile konforunu ve sürüş zevkini ikiye katladı.

Ezber Bozan Fiat Egea “otomatiklendi”
 Muğla Turmak Fiat Satış Müdürü Hakan Kayar, Türkiye’deki tüketicilerin ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanan ve geliştirilen Fiat Egea’nın çıktığı ilk günden itibaren sedan segmentinde büyük satış başarıları yakaladığını, Mayıs ayında hatchback ve daha sonrasında station wagon versiyonlarıyla hem ülkemizde hem de 40 Avrupa ülkesinde satışlara devam edileceğini belirtti. Egea konusunda Fiat fabrikada üretilmesinin yanında, markanın Egea ailesine bakışı ise, 10 yıl boyunca bu modelleri satacaklarını, seneye pazar liderliğini elde edeceklerini, bu nedenle ürünlerin tüm beklentileri karşıladığının altını çizdi.

 Yerel pazarlama faaliyetleri hakkında bilgi aldığımız Kayar, 13 Mart Pazar günü Akyaka’da sahilde çok katılımlı bir teşhir yaptıklarını, yine 19-20 Mart tarihlerinde Rüya Park AVM’de tanıtım aktivitesi yapacaklarını, 14 Mart Tıp Bayramına özel tüm sağlık personeline 500X ve Egea modelinde kredi desteğine ilaveten kasko desteği de sunduklarını, bunun haricinde dileyen tüm müşterilerin bayimize gelerek araçları test edebileceklerini, ticari araçlarda ise 24 bin 20 ay yüzde 0 faiz gibi çok cazip faiz oranlarıyla araçlara sahip olabileceklerini belirtti.

 

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2016, 10:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95