Yatağan’ın ilk “organik” temizlik firması

İşletmeciliğini Tevfik Çağıran’ın yaptığı “Çağıran ev ve iş yeri organik temizlik firması” Yatağan’ın ilk organik temizlik firması olarak hizmete girdi.

Yatağan’ın ilk “organik” temizlik firması
 Yatağan ilçesine bağlı Konak Mahallesi Şadi Uysal Caddesi’nde hizmete giren “Çağıran ev ve iş yeri organik temizlik firması”, ilk organik temizlik firması olması nedeniyle dikkatleri üzerine çekiyor.

İşletmeciliğini Tevfik Çağıran’ın yaptığı ve deterjansız buharlı sistemle uygulanan temizlik hizmeti, hizmet vermeye başladı.

Çağıran, muhabirimize yaptığı açıklamada, organik temizliğin Yatağan’da bir ilk olduğunu, Muğla’da ise sadece birkaç firmanın bu hizmeti verdiğini belirterek, müşterilerinin hijyenik bir ortamda yaşamalarını sağlayacaklarını söyledi.

Yerinde hizmet yöntemiyle çalıştıklarını anlatan Çağıran, “Ev ve işyerlerinin banyo ve tuvaletine kadar temizlik hizmetimizi uyguluyoruz. Bunun yanı sıra müşterimizin ayağına kadar giderek koltuk, baza, yatak, halı, stol ve fon perdelerini buharla organik olarak temizliyoruz. Müşterilerimize bir telefon kadar uzağız” diye konuştu. 

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2017, 10:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
sultan öztürk
sultan öztürk - 3 yıl Önce

Telefon numaranızı nedir acaba

SIRADAKİ HABER