banner80

1 Mayıs’ta 177 KM Trafiğe Kapanacak!

50. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu nedeniyle 1 Mayıs’ta Muğla-Bodrum Karayolu bir buçuk saat boyunca araç trafiğine kapatılacak.

1 Mayıs’ta 177 KM Trafiğe Kapanacak!
 Türkiye'nin tanıtımı açısından büyük önem taşıyan organizasyonun 50. yılı, 21 takımdan 168 sporcunun katılımıyla yarın Marmaris-Turgutreis etabıyla start alacak. 8 etaptan oluşan turun 5. etabında Marmaris’ten başlayacak olan tur, Bodrum, Selçuk, Kuşadası, İzmir ve İstanbul'a kadar uzanacak.

Dünyanın en seçkin bisikletçileri, 8 gün boyunca Ege ve Akdeniz sahilleri boyunca ilerleyerek İzmir'den hava yoluyla İstanbul'a geçecek.

Bisikletçiler, toplam mesafesi bin 254 kilometre olan turu, 4 Mayıs Pazar günü kıtalararası görkemli finale evsahipliği yapacak İstanbul'da tamamlayacak.

Turun 5. etabını oluşturan Marmaris-Turgutreis etabı koşulurken karayolu da araç trafiğine kapatılacak.

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Yatağan Kaymakamlığı, 1 Mayıs ile ilgili uyarılarda bulundu.

Kaymakamlıktan yapılan açıklamada; “50. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu nedeniyle 1 Mayıs 2014 günü saat 12.30 ile 14.00 saatleri arası Muğla-Bodrum Karayolu trafiğe kapatılacaktır. Yolculuk yapacak vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için 1 Mayıs perşembe günü saat 12.30 ile 14.00 arası trafiğe çıkmamaları ve İnönü Bulvarı yan servis yolu üzerine araç park etmemeleri ilanen duyurulur” denildi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2014, 18:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
mücahit eren
mücahit eren - 7 yıl Önce

1 mayısta emekcinin baramında bisiklet turu harika olmuş. yatağnda gündem özelleştirmeyken bu konvoy yatağandan gecemez arkadaş. yatağanda direndik görmezden geldiler ankaraya gitik bibrleyip yine görmezden geldiler. o gun yatağanda büyük bir gösteri olursa ve bu biskletlier yolda aklırsa işte o zman bizi görürler belki...

L
L - 7 yıl Önce

gördüler mi̇? :)))

SIRADAKİ HABER

banner68