20 Haziran 2018 Çarşamba

Yatağan'da karı koca kavgası kanlı bitti: 1 ölü

125 delegenin 119’u belirlendi

Tes-İş Sendikası Yatağan Şubesi’nin 10’uncu Olağan Genel Kurulunu oluşturacak delegeleri belirlemek için delege seçimleri sürüyor. Şuana kadar yapılan seçimlerde, Tes-İş Yatağan Şubesi’nin 10’uncu Olağan Genel Kurula götürecek 125 delegenin 119’u belirlendi.

15 Eylül 2017 Cuma 09:31
Bu haber 2201 kez okundu
125 delegenin 119’u belirlendi

 Tes-İş Sendikası Yatağan Şubesi’nin 10’uncu Olağan Genel Kurula götürecek delegeler, salı günü Yatağan Termik Santrali’nde düzenlenen seçimle belirlenmeye başladı. Yatağan’da 42 delegenin belirlenmesiyle tamamlanan seçimlerin ardından Kemerköy Termik Santrali’nde 42, Yeniköy Termik Santrali’nde 33 ve Dalaman Akköprü HES’te 2 delege daha belirlendi.

Delege seçimlerinin son günü 15 Eylül Cuma günü Muğla Kamu Hastaneleri Birliği’nde düzenlenecek seçimde 6 delegenin belirlenmesiyle, Tes-İş Sendikası Yatağan Şubesi’ni 10’uncu Olağan Genel Kuruluna götürecek 125 delege belirlenmiş olacak.

Tes-İş Sendikası Şube Başkanı Fatih Erçelik, 10’uncu Olağan Genel Kurul’un ekim ayı içerisinde yapılacağını belirterek, “Tüzüğümüze ve demokratik usullere uygun yaptığımız bu delege seçimlerinin bir dostluk ve kardeşlik havası içinde geçmesini temenni ediyoruz. Bizler bugüne kadar arkadaşlarımızdan aldığımız güçle elimizden geldiği kadar onların haklarını, çıkarlarını savunmaya çalıştık. İnşallah arkadaşlarımızın bize olan güveniyle savunmaya devam edeceğiz. Delege seçimlerinin sendikamıza yakışır bir şekilde geçmesi bizim en büyük arzumuzdur. Seçimimizin şimdiden Sendikamıza, üyelerimize, bölgemize ve Türkiye işçi sınıfına kazanımlar getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV