14 Şubat’ta “MuğlAşk” standına giden kazanacak

Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Yatağan Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde il genelinde hazırlanan “MuğlAşk” alanları ile sevgilileri bir araya getirerek ödüllendirecek.

14 Şubat’ta “MuğlAşk” standına giden kazanacak
 Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Yatağan Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü için hazırladığı, Muğla ili genelinde işlek alanlara yerleştireceği “MuğlAşk” fotoğraf stantlarında fotoğraf çekilen ve bu fotoğrafları sosyalmedya@mugla.bel.tr adresine yükleyerek yarışmaya hak kazanan 6 çifti çeşitli hediyelerle ödüllendirecek. 14 Şubat Sevgililer Günü’nden itibaren, 15 Şubat 2016 gün bitimine kadar “MuğlAşk” alanlarında fotoğraf çekilen ve bu fotoğraflarını sosyalmedya@mugla.bel.tr adresine yükleyen çiftlerin fotoğrafları 16 Şubat 2016 Salı Günü https://www.facebook.com/muglabelediye adresinde yayınlanarak 20 Şubat 2016 gün bitimine kadar oylanacak. Oylamaya göre ilk altıya giren çiftlere çeşitli ödüller verilecek. Yarışmanın katılım şartları ve yarışma ile ilgili bilgileri ve ayrıntıları www.mugla.bel.tr adresinden öğrenilebilecek.
“MuğlAşk” standı, 14 Şubat Pazar günü saat 10.00’da, Yatağan Gençlik Parkı’na kurulacak. Sevgililer, akşam saatlerine kadar bu standa gelerek fotoğraf çekilebilecek.
Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Muğla Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa düzenledikleri etkinlikle, sevgililerin bu yılki 14 Şubat’larına farklı bir anlam katmayı düşündüklerini söyledi. Işık, tüm sevgililerin 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutladığını belirtti.
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Hedefimiz1Muğla1Bir sloganında olduğu gibi Muğla ili genelinde sevgililer gününde bir araya gelmeyi, birlikte olabilmeyi, aynı kare içinde bir fotoğrafla o anları ölümsüzleştirmek için bu projeyi gerçekleştirdiklerini söyledi ve Muğla’da ve bütün ülkede sevgiye, hoşgörüye, güleryüzle ihtiyaçları olduğunu söyledi.
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, “Muğlamızda bütün çiftlerimizi Sevgililer Günü’nde ilçelerimizde hazırladığımız MuğlAşk stantlarına bekliyoruz. Hedefimiz1Muğla1Bir sloganı ile bütün ilçelerimize hizmet verirken bu özel günde bütün çiftlerimizi aynı fotoğraf karesi içerisinde sevgiyle gülümserken ölümsüzleştirmek istedik. Sevgiye, hoşgörüye,  gülümsemeye en çok ihtiyacımız olduğu bugünlerde birbirimize daha sıkı sarılmalı, sevdiklerimize sahip çıkmalıyız. Çünkü sevginin, gülümsemenin hiçbir maliyeti yok” dedi.
Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2016, 09:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yasemin Yiğit
Yasemin Yiğit - 7 yıl Önce

Güzel bir etkinlik.

SIRADAKİ HABER

banner68