15 Temmuz şehitleri için 1.100 fidan diktiler

Yatağan Kaymakamlığı tarafından düzenlenen törenle, Muğla’nın Menteşe ilçesine bağlı Çaybükü Mahallesi’nde oluşturulan “15 Temmuz Şehitleri Hatıra Ormanı”na bin 100 fidan dikildi.

15 Temmuz şehitleri için 1.100 fidan diktiler
 Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimi sırasında şehit olanlar anısına Çaybükü Mahallesi’nde oluşturulan “15 Temmuz Şehitleri Hatıra Ormanı”nda 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle etkinlik düzenlendi.

Yatağan Kaymakamlığı tarafından Orman İşletme Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen törende, 15 Temmuz şehitleri anısına bin fıstık çamı ve 100 servi ağacı fidanı dikildi.

Yatağan Kaymakam Vekili İbrahim Güneş, İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Emre, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Engin Ocak, Orman İşletme Müdür Vekili Yunus Aydın, daire amirleri, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ve orman personelinin katılımıyla düzenlenen törende fidanlar toprakla buluştu.

Törende konuşan Yatağan Kaymakam Vekili İbrahim Güneş, FETÖ tarafından gerçekleştirilen darbe girişiminin üzerinde bir yıl geçmesine rağmen hainlere olan öfkelerinin azalmadığını, aksine giderek arttığını söyledi.

Türkiye’nin terör örgütleriyle mücadelesinin aralıksız devam ettiğini kaydeden Güneş, “Bugün bu etkinliğe katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Demokrasi şehitlerimiz adına bin 100 fidan diktik. Diğer etkinliklerle de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerini genişleteceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2017, 12:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96