18 Haziran 2018 Pazartesi

Yatağan'da karı koca kavgası kanlı bitti: 1 ölü

17. Gençlik, Kültür ve Sanat Festivali başladı

Yatağan Belediyesi tarafından 17’ncisi düzenlenen Gençlik, Kültür ve Sanat Festivali, Hacıbayramlar Mahallesi’nde düzenlenen etkinlikle başladı.

11 Temmuz 2017 Salı 18:31
Bu haber 435 kez okundu
17. Gençlik, Kültür ve Sanat Festivali başladı

 Yatağan Belediyesi tarafından bu yıl 17’ncisi düzenlenen Gençlik, Kültür ve Sanat Festivali, Hacıbayramlar Mahallesi’nde düzenlenen Ahi Sinan Folklor Araştırma Derneği (ASFAD) halk oyunları gösterisi, Mustafa Özcan ve Selcan Kökçen Şahin’in konseriyle başladı.

Festivalin açılış programına, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık ve Muhtarlar Derneği Başkanı Nizamettin Arıkan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yatağan Belediye Başkanı Işık, festivalle ilgili yaptığı açıklamada, “Yatağan Belediyesi olarak belediye hizmetlerimizin yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlere çok önem veriyoruz. Bu festivallerimiz devam edecek. Bilindiği üzere Muğla’nın büyükşehir belediyesi olmasından dolayı artık köyler mahalle oldu.  Bu nedenle etkinliklerimizi bundan sonra mahallelere yayıyoruz. Merkezdeki mahalle ile en uzaktaki mahalle aynı statüye sahip oldu. Ben emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV