17. Gençlik, Kültür ve Sanat Festivali başladı

Yatağan Belediyesi tarafından 17’ncisi düzenlenen Gençlik, Kültür ve Sanat Festivali, Hacıbayramlar Mahallesi’nde düzenlenen etkinlikle başladı.

17. Gençlik, Kültür ve Sanat Festivali başladı
 Yatağan Belediyesi tarafından bu yıl 17’ncisi düzenlenen Gençlik, Kültür ve Sanat Festivali, Hacıbayramlar Mahallesi’nde düzenlenen Ahi Sinan Folklor Araştırma Derneği (ASFAD) halk oyunları gösterisi, Mustafa Özcan ve Selcan Kökçen Şahin’in konseriyle başladı.

Festivalin açılış programına, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık ve Muhtarlar Derneği Başkanı Nizamettin Arıkan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yatağan Belediye Başkanı Işık, festivalle ilgili yaptığı açıklamada, “Yatağan Belediyesi olarak belediye hizmetlerimizin yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlere çok önem veriyoruz. Bu festivallerimiz devam edecek. Bilindiği üzere Muğla’nın büyükşehir belediyesi olmasından dolayı artık köyler mahalle oldu.  Bu nedenle etkinliklerimizi bundan sonra mahallelere yayıyoruz. Merkezdeki mahalle ile en uzaktaki mahalle aynı statüye sahip oldu. Ben emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2017, 18:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96