19'UNCU ŞAMPİYONLUĞU KUTLADILAR

Muğla Fenerbahçeliler Derneği'nin düzenlediği gecede Fenerbahçeliler 19'uncu şampiyonluklarını kutladı.

19'UNCU ŞAMPİYONLUĞU KUTLADILAR
 Muğla Fenerbahçeliler Derneği’nin düzenlemiş olduğu 19.Şampiyonluk Yılı özel gecesi, Muğla’nın Menteşe İlçesi CNS tesislerinde görkemli bir etkinlikle kutlandı. Gecede Şampiyonluk pastasını Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, Fenerbahçe Yönetim Kurulu Atletizm Şube Sorumlusu Turan Şahin, Muğla Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Ercan, Muğlaspor Kulübü Başkanı Rüştü Gürsoy, Muğla Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Kurtuluş Akpolat ve işadamı Tevfik Toprakçı birlikte kestiler.

Gecede Fenerbahçe’ye gönül verenler Fenerbahçe marşları ile doyasıya eğlendi. Fenerbahçe TV’nin de katılımıyla gerçekleşen yemekte konuşma yapan Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Her takıma eşit mesafedeyim ama Fenerbahçeli olduğum için gönlüm Fenerbahçe’den yana. O nedenle burada sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum. Bu gecenin düzenlenmesinde emeği geçenlere ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Gecede Fenerbahçeli miniklerin söyledikleri marşlar büyük beğeni topladı. Bölgenin birçok yerinde gelen Fenerbahçeli taraftarlar marşlar ve canlı müzik eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar eğlendiler.

Gecede Muğla Fenerbahçeliler Derneği tarafından bir çekiliş yapıldı. Yapılan çekilişte Fenerbahçe – Galatasaray maçı için bilet, top ve takımın imzaladığı forma gibi birçok hediye dağıtıldı.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2014, 19:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68