2. Etap TOKİ’de büyük gün: Çarşamba

AK Parti Muğla milletvekilleri Hasan Özyer ve Nihat Öztürk, beraberinde MUTSO Başkanı Bülent Karakuş ile TOKİ Başkanı Ergün Turan’ı ziyaret etti. Ziyaret hakkında açıklamalarda bulunan Öztürk, “TOKİ Başkanımız ikinci etap TOKİ’lerin ihalesinin yapılacağı tarihin önümüzdeki hafta çarşamba günü belli olacağı bilgisini bizlerle paylaştı” dedi.

2. Etap TOKİ’de büyük gün: Çarşamba
 AK Parti Muğla milletvekilleri Nihat Öztürk, Hasan Özyer ve Muğla Ticaret ve Sanayi Odası(MUTSO) Başkanı Bülent Karakuş, TOKİ Başkanı Ergün Turan’ı makamında ziyaret etti. Görüşme de Menteşe ilçesine yapılması istenilen Küçük Sanayi Sitesi konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Heyet, olumlu geçen görüşmede Menteşe ilçesine yapılması istenilen Küçük Sanayi Sitesi ile ilgili bir dosyayı TOKİ Başkanı Ergün Turan’a sundu.

Görüşmeyle ilgili değerlendirmede bulunan Milletvekili Öztürk, AK Parti Muğla milletvekilleri olarak Menteşe ilçesine yapılması planlanan Küçük Sanayi Sitesi konusunun takipçisi olacaklarına işaret ederek, şunları söyledi:

“TOKİ Başkanımız Ergün Turan’la görüşmemizde Muğla’mızın Menteşe ilçesinde yapılacak olan TOKİ konutları da gündeme geldi. TOKİ Başkanımız, ikinci etap TOKİ konutlarının ihalesinin yapılacağı tarihin önümüzdeki hafta çarşamba günü belli olacağı bilgisini bizlerle paylaştı. Yapılacak konutlarla ilgili süreç daha sonra Muğlalı hemşerilerimizle paylaşılacak.”

 

 

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2016, 10:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95