15 Ağustos 2018 Çarşamba

Yatağan Termik Santrali’nde can telaşı

20 NOLU KOOPERATİFTE YENİ BAŞKAN ENDER ÇELİK

Yatağan SS sorumlu 20 nolu minibüs ve otobüsçüler kooperatifinde seçimli genel kurul yapıldı.

08 Haziran 2018 Cuma 09:06
Bu haber 436 kez okundu
20 NOLU KOOPERATİFTE YENİ BAŞKAN ENDER ÇELİK

 Yatağan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Toplantı salonunda yapılan Genel kurul, Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla Başladı. Bakanlık temsilcisinin de katıldığı genel kurulun divan başkanlığını Gürkan Ayaz yaptı. Çalışma raporu ve diğer çalışmalar okunup aklandı.

Konuşmaların ardından yapılan seçimde yeni yönetim Ender Çelik, Tugay Yaka, Ali Akkaya, Şener Özcan, Ümit Bostan’dan oluşurken denetim kurulu üyeliklerine Necdet Avcı, Cengiz Atilla Yaka, seçildi.

Yeni Yönetimce yapılan görev bölümünde, Başkalığa, Ender Çelik, Başkan yardımcılığına Şener Öznur, Muhasip üyeliğe Ümit Bostan, Tugay Yaka, Ali Akkaya üyeliğe getirildi. Yeni Başkan Ender Çelik; ‘Bilindiği Üzere Kooperatifimiz Ege Bölgesinin en büyük yolcu taşıma Kooperatiflerinden biri. Hem şehir içi hem şehirlerarası taşıma yaparken müşteri memnuniyetini en önde tutuyoruz. Araçlarımızın her türlü belgesi olup ve teknik bakımı yapılmaktadır. Bana verilen bu ulvi görevi en iyi bir şekilde yerine getireceğime inanıyorum, herkese teşekkür ediyorum’ dedi.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV