20 yıllık belediye başkanından duygusal veda!

Yatağan Belediyesi’nin 20 yıldır belediye başkanlığı görevini yürüten CHP’li Hasan Haşmet Işık, duygusal bir veda mesajı yayınladı. Işık, üzerine düşen bir görev olması durumunda var gücüyle çalışacağını belirterek, “Yatağan için yapılacak her çalışmaya yürekten destek olacağıma sizlere söz veriyorum” dedi.

20 yıllık belediye başkanından duygusal veda!

Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, aday olmadığı seçimde 20 yıllık belediye başkanlığını Cumhur İttifakı’nın AK Partili Adayı Mustafa Toksöz’e teslim etmenin hazırlıklarını yapıyor. Işık, devir teslim töreni öncesinde yaptığı yazılı basın açıklamasıyla Yatağanlılarla vedalaştı.

Işık tarafından yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Bundan 20 yıl önce sizlerin güveni ve destekleri ile geldiğim belediye başkanlığı görevimde, Yatağan için hayaller kurduk ve bu hayalleri sizlerden aldığımız güçle gerçeğe dönüştürmek için var gücümüzle çalıştık.

‘Sadece Yatağan’ diyerek gecemizi gündüzümüze kattık. Bu onurlu yolda yürürken gün geldi hep birlikte güldük, gün geldi hep birlikte ağladık, gün geldi omuz omuza verdik. Hep birlikte tek yürek olduk. Yaptığımız her yeni projede hep birlikte heyecanlandık.

27 yıllık belediye memuriyetim ve 20 yıllık belediye başkanlığım süresince hiçbir siyasi ayrım yapmadım. Sizlere kapılarım ve yüreğim sonuna kadar açık oldu. Bizler kocaman bir aile olduk.

Yatağan için atılacak her adıma, Yatağan için yapılacak her çalışmaya yürekten destek olacağıma sizlere söz veriyorum.

Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkeleri ışığında çalışmalarıma devam edeceğimden emin olabilirsiniz.

Beni onurlandırdığınız 20 yıllık belediye başkanlığı yolculuğumda belediye meclis üyelerime, muhtarlarıma, siyasi parti ve temsilcilerine, kamu kurum ve kuruluşlarına, sivil toplum örgütlerine, mesai arkadaşlarıma, basın mensuplarına, siz değerli hemşerilerime, aileme ve sevgili eşime çok teşekkür ediyorum. Sizlere sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER