23 Nisan Ulusal Egemenlik Ortaokulu'ndan yılsonu sergisi

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ortaokulu'ndan yılsonu sergisi

Yatağan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ortaokulu, görsel sanatlar, teknoloji tasarım ve sıfır atık yılsonu sergisi açıldı.

Akademik başarıları ve projeleriyle dikkat çeken 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ortaokulu, sosyal, kültürel ve sanatsal alanda gerçekleştirdiği örnek çalışmalarla da göz doldurmaya devam ediyor.

Salgın nedeniyle, yaklaşık bir buçuk yıldır uzaktan eğitimde çalışmalarını planlı ve istikrarlı bir şekilde sürdüren okul, 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı ''Yıl Sonu Görsel Sanatlar / Teknoloji Tasarım / Sıfır Atık'' sergisini açtı.

Serginin açılış törenine, Yatağan Kaymakamı Onur Kökçü, Belediye Başkan Vekili İsmail Kaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Alemndar, AK Parti İlçe Başkan Vekili Osman Koç ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

Okulun resmi sosyal medya hesabında da öğrenci, veli ve sanatseverlere canlı olarak yayınlanan sergide; ortaokul, anasınıfı ve özel eğitim öğrencilerinin resimleri, teknoloji tasarım ürünleri, 'Sıfır Atık' projesi kapsamında öğrencilerin yaptığı çalışmalar ile 'Değerler Eğitimi' çalışmaları yer aldı.

Okul Müdürü Eray Özbek, serginin açılışını onurlandıran Yatağan Kaymakamına ve tüm katılımcılara teşekkür ederek; serginin hazırlanmasında emeği geçen öğretmen ve öğrencileri kutladı.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2021, 15:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68