23 Nisanlı Öğrencilerden 19 Mayıs Konseri

Yatağan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ortaokulu öğrencileri 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına düzenlenecek olan konserle ortak olacak.

23 Nisanlı Öğrencilerden 19 Mayıs Konseri
  

 

 

Geçen yıl Haziran ayında müzik öğretmeni Eray Özbek yönetimindeki 100 kişilik Türk Halk Müziği Korosu Konserine İzmir Radyosu saz sanatçıları eşliğinde çıkan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ortaokulu müzik gurubu, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına da organize edilen konserle ortak olmayı planlanıyor.

Öğrencilerin çok iddialı olduklarını belirten 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ortaokulu Müzik

Öğretmeni Eray Özbek; “Organize ettiğimiz Gençlik Konseri 19 Mayıs Pazar günü ilçemiz Amfi Tiyatroda saat 20.30’da başlayacak. 2 saat sürmesi beklenen konser için 60 öğrenci yoğun bir tempoda çalışıyor.

İzmir Pop Müzik Orkestrası’nın eşlik edeceği konserde yer alan öğrenciler, okullarını en iyi şekilde temsil etmeyi ve halkın gönlünde bir kez daha taht kurmayı hedefliyor.

Okulumuzda müzik alanında çok önemli çalışmalar yapıldığını söyleyebilirim. Bu konuda okul idaresi, öğretmen, veli ve öğrenciler iş birliğiyle büyük gelişme kaydettik. 19 Mayıs akşamı düzenlenecek olan konser de  okulun prestij projelerinden birisi. Amacımız gençlerimizi müziğe yönlendirerek boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak” şeklinde konuşurken, Okulu Müdürü Aylin Tuzcu Kılınç okulun müzik alanında markalaştığını belirterek; “bu konser okul adına büyük ses getirecek. Bütün halkımızı etkinliğimize davet ediyoruz” ifadelerini kullanıyor.  

 

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2013, 18:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER