26. Vergi Haftası etkinlikleri başladı

Yatağan ilçesinde Vergi Haftası dolayısıyla Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu, ardından kurum ziyaretleri yapıldı.

26. Vergi Haftası etkinlikleri başladı
 Yatağan Vergi Dairesi Müdürü Şennur Çay, daire personelleri, Malmüdürü Nalan Çalışkan ile Mali Müşavirler Odası İlçe Temsilcisi Selayi Kesiktaş ve temsilcilik üyeleri, Atatürk Anıtı önünde toplandı. Anıtta düzenlenen tören, Vergi Dairesi’nin çelenginin anıta sunulması, saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okunmasıyla sona erdi.

Çelenk töreninin ardından Şennur Çay, Vergi Dairesi çalışanları ile birlikte Vergi Haftası nedeniyle Yatağan Kaymakamı Gökay Özkan ve Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretler sırasında konuşan Vergi Dairesi Müdürü Çay,  24 Şubat - 2 Mart tarihleri arasında Vergi Haftası etkinliklerinin kutlandığını belirterek, “Vergi Haftası çerçevesinde bir dizi etkinlik düzenleyeceğiz. Verginin, tüm kesimlere benimsetilmesi için bu etkinliklerimizi düzenliyoruz. Bu kapsamda, kurum, kuruluş ve mükellef ziyaretleri gerçekleştirmenin yanı sıra, okullarımızı gezeceğiz. Okul gezileri sırasında, öğrencilere verginin önemini anlatacağız” ifadelerinde bulundu.

Vergi Haftası nedeniyle gerçekleştirilen ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Kaymakam Özkan ve Başkan Işık ise, Çay ve beraberindeki Vergi Dairesi personellerinin Vergi Haftası’nı kutladı.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2015, 09:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68