5. Şube Muğla’ya Açıldı

Yatağan’a yıllardır Mehmet Özcan Caddesi’ndeki Petrol Ofisi Akaryakıt İstasyonu ile hizmet veren Çolakoğlu kardeşler 5. şubeyi Muğla Atatürk Bulvarı üzerinde açtı. İşletmenin Cuma günü yapılan açılışına Muğla ve çevresinden pek çok kişi katılırken, Yatağanlıların açılışa yoğun ilgi göstermesi dikkat çekti.

5. Şube Muğla’ya Açıldı
 Yatağan Mehmet Özcan Caddesi’nde hizmet veren Petrol Ofisi Akaryakıt İstasyonu işletmecileri Uğur ve Necati Çolakoğlu kardeşler akaryakıt istasyonlarına bir yenisini daha ekledi.

Muğla Atatürk Bulvarı üzerinde hizmete sunulan 5. istasyonun açılışı Cuma günü yapılırken, Çolakoğlu kardeşlerin Yatağan Petrol Ofisi, Muğla Shell, Bodrum-Turgutreis Shell ve Muğla Lukoil gibi işletmelerin ardından 5. şube olarak Muğla Petrol Ofisi’ni hizmete açtıkları öğrenildi.

Cuma günü saat 14:00’de yapılan açılışa; Muğla Belediye Başkanı Osman Gürün ve Muğla İl Genel Meclisi Başkanı Cemal Gürpınar ile Muğla ve çevresinden pek çok iş adamıyla davetliler katıldı.

İşletmenin açılışında konuşan Muğla Belediye Başkanı Osman Gürün, Çolakoğlu ailesi tarafından gerçekleştirilen yatırımların örnek olması gerektiğini belirterek; “Öncelikle Uğur-Necati Çolakoğlu kardeşlere hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Gerçekleştirilen yatırımlara baktığımızda bir aile başarısını görüyoruz. Ailenin bir bütün olması ve bir arada olması çok önemli. Çolakoğlu ailesine baktığımızda bir aile bütün olduğunda gelebileceği seviyeyi görüyoruz” şeklinde konuşurken, Çolakoğlu kardeşler tarafından yapılan açıklamada; “Yıllardır dünyada kalitesi ve adıyla yer eden farklı akaryakıt şirketlerinin bayiliği ile Muğla’ya hizmet veriyoruz. Kaliteli ve kusursuz hizmet için en kritik noktalarda Muğlalılara akaryakıt sağlıyoruz. Yıllardır devam eden kaliteli hizmet kervanımıza bir istasyon daha ekleyerek istasyon sayımızı beşe çıkardık. Diğer istasyonlarımızda olduğu gibi Has Petrol kalitesi ve güvencesi ile hizmet vermeye devam edecek” denildi.

Açılış kurdelesini Muğla Belediye Başkanı Osman Gürün, Muğla İl Genel Meclis Başkanı Cemal Gürpınar ve Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Karakuş’un kestiği törende, konuklara çeşitli ikramlarda da bulunuldu.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2013, 19:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER