banner80

75 Yatak Meyvelerini Vermeye Başladı

Yatağan Devlet Hastanesi’nin açılan ek odalar ile birlikte 75 yatağa çıkarılması ilk meyvelerini vermeye başladı. Yatağan Devlet Hastanesi’ne Nöroloji Uzmanı görevlendirildi ve uzun süredir boş olan Radyoloji kadrosuna hekim ataması yapıldı.

75 Yatak Meyvelerini Vermeye Başladı
 Yatağan’da uzun süredir birçok hasta için büyük sıkıntı yaratan ve hastaların uzun süredir atama bekledikleri Nöroloji ve Radyoloji polikliniklerine atamalar yapıldı. Nöroloji polikliniğine Muğla’dan Uzm. Dr. Bülent Gökkuş görevlendirilirken, hastaların birkaç ay sonraya sıra alabildikleri Radyoloji polikliniğine de Uzm. Dr. Arzu Turan atandı. Yatağan Devlet Hastanesi’ne atanan Nöroloji uzmanı ile hastaların Muğla’ya gitmelerine gerek kalmazken sadece nöroloji hastaları da sıra almadan poliklinikten faydalanabilecekler. Hastaneye yapılan atamalarla ilgili bilgi veren Yatağan Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Gürsel Topal; “Hastanemizde daha önce radyoloji uzmanı bulunmadığı için Muğla’dan haftanın belli bir günü hekim geliyor ve hastalarımız o şekilde ancak birkaç ay sonra muayene olabiliyorlardı. Doktorumuzun gelmesi ile birlikte vatandaşlarımız son model ultrason cihazı ile muayenelerini hastanemizde yaptırabilmektedirler” şeklinde konuştu.

Hastaneye yapılan atamalar ile ilgili vatandaşlar “Yatağan Devlet Hastanesi'nin üst üste yaptığı atılımlardan çok memnunuz. Oda sayısı arttırıldı ve doktor kadrosu genişledi.

Hastanemize nöroloji ve radyoloji uzmanlarının atanmasına da çok sevindik” dediler.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2014, 20:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68