9 ayda 135 bin metrekare parke taşı döşendi

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, göreve geldikleri günden bu yana 9 aylık süreçte ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde 135 bin metrekare kilitli parke taşı döşendiğini bildirdi.

9 ayda 135 bin metrekare parke taşı döşendi

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, beraberinde Başkan Yardımcısı İsmail Kaya ile Akgedik ve Hacıbayramlar mahallelerinde devam eden kilitli parke taşı döşeme çalışmalarında incelemelerde bulundu.

Belediyelerin çalışma yaptığı mahallelere giderek çalışmaları yerinde inceleyen ve mahalle sakinleriyle bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinleyen Toksöz, Yatağan’a hizmet için yoğun mesai harcadıklarını söyledi.

Göreve geldikleri günden bu yana 50 mahalleye de aciliyet sırasına göre hizmetler götürdüklerinin altını çizen Toksöz, “9 ay gibi bir sürede birçok mahallemizin yol sorununu çözüme kavuşturduk. Bu kapsamda toplam 135 bin metrekare kilitli parke taşı döşedik. Sırasıyla tüm mahallelerimizin yol ile ilgili sorunlarını  çözüme kavuşturacağız. Bu çalışmalar sırasında bize destek olan herkese teşekkür eder, hizmetlerimizin Yatağanımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68