AÇIK BÜFEDE SABAH KAHVALTISI TUTTU

AÇIK BÜFEDE SABAH KAHVALTISI TUTTU

AÇIK BÜFEDE SABAH KAHVALTISI TUTTU

Yatağan -Muğla Karayolu'nun 10. kilometresinde faaliyet gösteren “Entaş Ocakbaşı Restaurant Dinlenme Tesisleri”nin sezon başında başlattığı 'Açık Büfe Sabah Kahvaltısı' tuttu.

Bodrum'da iki restaurant, Katrancı Köyü'nde bir çam fıstığı işleme fabrikası ve bir İnternet Cafe işleten genç girişimci Hasan Kocabaş, 2011 sezon başında Yatağan -Muğla Karayolu'nun 10. kilometresinde faaliyet gösteren “Entaş Ocakbaşı Restaurant Dinlenme Tesisleri”nin de yeni işletmecisi olmuştu.

Yapılan değişikliklerle yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmeye başlayan Entaş Ocakbaşı Restaurant Dinlenme Tesisleri, turist kafilelerine açık büfe sabah kahvaltısı vermeye başladı. Tesitse her gün yüzlerce yerli ve yabancı turist açık büfe sabah kahvaltısı yapmaya başladı. Tur şoförleri ve rehberler; “İlgi ve kahvaltı çok güzel, biz memnun ayrılıyoruz” dediler.

Aslen Yatağan Katrancı Köyü'nden olan 26 yaşındaki genç girişimci iş adamı 4 yabancı dil biliyor, toplam 30'un üzerinde kişiye istihdam sağlıyor. Hedefinin büyük olduğunu vurgulayan Hasan Kocabaş; “Uzun yıllardan beri Bodrum'da restaurant işleten bir kişi olarak, yemek çeşitleri ve damak tadı konusunda uzman bir kişiyim. “Entaş Ocakbaşı Restaurant Dinlenme Tesisleri”ni devralarak, işletmeye açtık. Yaptığımız yeniliklerle müşterilerimizin hizmetine girdik. Lokantamızda pide, pizza, köy kahvaltısı, açık büfe sabah kahvaltısı, sulu yemek çeşitleri, ızgara çeşitleri, tatlı çeşitleri, Muğla Kebabı, soğuk ve sıcak içecekler, gözleme, mantı çeşitleriyle hizmet vermenin yanı sıra, iş yerimiz 7 gün/ 24 saat hizmete açık olan tek yer. Ayrıca düğün, sünnet ve toplu yemekler de verilecek.

Bu iş için de personelimiz yeterlidir. Yerli ve yabancı turist kafilelerinin ilgisini çekmeye başladık, bu gelişmeler çalışma azmimizi güçlendiriyor” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68