Adli kolluk değerlendirme ve koordinasyon toplantısı yapıldı

Yatağan ilçesinde, Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından adli kolluk değerlendirme ve koordinasyon toplantısı düzenledi.

Adli kolluk değerlendirme ve koordinasyon toplantısı yapıldı

Yatağan ilçesinde, Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Şahin başkanlığında, adli kolluk değerlendirme ve koordinasyon toplantısı düzenledi. Toplantıda, işlemlerin ve soruşturmaların daha hızlı ilerlemesi için alınacak önlemler görüşüldü.

Adli hizmetlerin yürütülmesinde yaşanan sorunların konuşulması ve çözüm yollarının bulunması, soruşturma işlemlerinin en seri ve sağlıklı biçimde yürütülmesinin sağlanması için, gerekli birimlerin de katılımıyla adli kolluk toplantısı düzenlendi.

Yatağan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Şahin’in yanı sıra cumhuriyet savcıları, İlçe Emniyet Müdürü Bülent Ermiş, İlçe Jandarma Komutanı Yavuz Selim İnan, daire amirleri, emniyet ve jandarma personelleriyle ilgililer katıldı.

Toplantıda Cumhuriyet Başsavcısı Şahin, Yatağan’da huzur ve güvenliğin sağlanması adına adli hizmetlerin etkin, verimli ve hedef sürede tamamlanmasının büyük önem arz ettiğini, bireylerin ve toplumun adaletin geç tecelli etmesinden dolayı mağdur olmaması için adli kolluk görevlileri olarak tüm adli iş ve işlemlerin mevzuata uygun ve hızlı bir şekilde yerine getirilmesi gerektiğini belirtti.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68