Adwords Reklam Uzantıları Ne İşe Yarar?

Adwords reklam uzantıları reklam metninde söylenemeyen şeylerin yazıldığı kısım olarak düşünebilirsiniz

Adwords Reklam Uzantıları Ne İşe Yarar?


 

 

Adwords reklam uzantıları reklam metninde söylenemeyen şeylerin yazıldığı kısım olarak düşünebilirsiniz en basit olarak. Reklam uzantıları kısmını kullanmadığın taktirde ne maliyetlerinizi düşürebilirsiniz ne de sağlıklı bir adwords hesabı yönetmiş olursunuz.

 

Kısaca sizlere adwords reklam uzantılarından ve ne işe yaradıklarından bahsedeceğim.

 

 

Site Bağlantısı Uzantıları

 

Site bağlantısı uzantıları bir ürünün başka türevlerini veya iletişim, hakkımızda, paketlerimiz gibi sayfaların direk kullanıcıların ulaşması için yapılan bağlantı türü.

 

Yer Uzantıları

 

Google maps haritasına kayıtlı bir işletmeniz varsa yer uzantısı eklemek çok basit. Google+ sayfanızı adwords hesabınıza yetki veriyorsunuz. Bunun faydası atıyorum pide dükkanınız var beşiktaş pide salonu yazdı sizin reklamını çıktı belki üst sokakta adresinizi görünce size hemen gelebilecek.

 

Telefon Uzantıları

 

Telefon uzantıları müşterilerin direk olarak sizi aramasını sağlayan reklam uzantı türü. Ara butonu bulunuyor reklamda.  Herhangi bir e-ticaret firması filan değilseniz mutlaka bu telefon uzantısını ekleyin.

 

Uygulama Uzantıları

 

Reklam verdiğiniz firmanın android veya ios uygulaması varsa kullanıcıların bunu da indirebilirsiniz tarzında reklam verebilirsiniz. hatta buna özel kampanya açabilir uygulama indirenlere özel promosyonlu indirimler diye metin ekleyebilirsiniz.

 

Hiç bunlarla uğraşmadan adwords hesap yöneticisi hizmeti alın sizin için hesabınızda gerekli bütün çalışmalar yapsın veya telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2016, 14:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95