Ağaçlar Susuzluktan Kurudu

Yatağan Adliye Sarayı’nın yanında bulunan yaklaşık 10 kara selvi susuzluktan kurudu. Duruma tepki gösteren çevre sakinleri, söz konusu parktaki bitkilerin sulanmasında kullanılan muslukların bir süre önce iptal edildiğini ve ağaçların kurumasının ardından yeniden kullanıma açıldığını iddia ettiler.

Ağaçlar Susuzluktan Kurudu
 Yatağan Adliye Sarayı yanındaki parkta bulunan yaklaşık 10 kara selvinin susuzluktan kuruması çevre sakinlerinin tepkisini çekti.

Parkta bulunan ağaçların yaklaşık 1 yıldır sulanmadığını iddia eden vatandaşlar; “Parktaki ağaçların sulanması için kullanılan iki musluk bir süre önce iptal edildi. Muslukların iptalinin ardından parktaki çimlerin yanı sıra kara selvilerin yaklaşık 1 yıldır sulanmaması yeşil alanın  kaderine terk edilmesine yol açtı. Ağaçların kurumasının ardından musluklar tekrar açıldı ve sulanmaya başlandı ancak geç kalındı” ifadelerini kullanarak şikayetlerini dile getirdiler.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2013, 18:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
adam a
adam a - 6 yıl Önce

sadece kuruyan ağaçlar onlar değil. polis merkezinin burnunun dibindeki parkta bulunan ıhlamur ağacı anfi tiyatronun karşısındaki çam ağaçları, stadyumun kenarına dikilen ağaççıklar kurumaya yüz tuttular.

gazi karşıtı vatandaş
gazi karşıtı vatandaş - 6 yıl Önce

ha dün iştanbulda iki ağaç kesildi diyen cevreciler şimdi nerde acaba ey sahte cevreciler ağaç nasıl kurutulyo yuruyun bakalımda görelim size siz gidi sahtekerlar ...

salih sözen
salih sözen - 6 yıl Önce

ben bir ormancıyım.o ağaçlar susuzluktan veya ihmalden kurumadı.şu anda bu ağaçlarhastalıktan bu hale geldi ayıptır beyler bilip bilmeden yazmayın.zaten cavit belediye açıklarını arayan gazeteci.sıkıysa yazsaya akp için.

////
//// - 6 yıl Önce

allahın öküzü salih özen takma adıyla yazan sahtekar, önce haberi kimin yaptığına bak mal. o haber cavit yıldırım'ın yaptığı haber değil. hakkınızdan bir tek cavit geliyo korkulu rüyanız olmuş korkaklar

gerçek
gerçek - 6 yıl Önce

cavit akp ve mhp için çok yazdı sen o zaman uzayda mı yaşıyordun belediye yalakası, ayrıca kendinde demişsin belediye açıklarını arıyor diye açık vermeyin o zaman kardeşim, dürüst olun

adam a
adam a - 6 yıl Önce

neden kurudu acaba çok merak ettim. yoksa santralin yaydığı zehirden mi :)

SIRADAKİ HABER