19 Ağustos 2018 Pazar

Yatağan Termik Santrali’nde can telaşı

Ağrılı çocuklar 3 gün Yatağan’da konakladı

İçişleri Bakanlığınca hayata geçirilen "Biz Anadoluyuz" projesi kapsamında Ağrı’dan gelen öğrenciler, Yatağan ilçesinde konakladı. Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Maden ve Enerji sosyal tesislerindeki misafirhanelerde misafir edildi.

01 Mayıs 2018 Salı 10:01
Bu haber 358 kez okundu
Ağrılı çocuklar 3 gün Yatağan’da konakladı

İçişleri Bakanlığınca hayata geçirilen "Biz Anadoluyuz" projesi kapsamında Ağrı’dan gelen 50 öğrenci ve 2 görevli öğretmen, Muğla’nın tarihi ve kültürel yerlerini gezmek için geldiği Muğla’da, Yatağan ilçesindeki Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Maden ve Enerji sosyal tesisleri misafirhanelerinde misafir edildi.

Burada misafir edilen öğrencilerle düzenlenen kahvaltıda bir araya gelen Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek’e, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Baykal, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Kamuran Adalı ve AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin eşlik etti.

Düzenlenen kahvaltıda öğrencilerle sohbet eden Kaymakam Çiçek, projenin öğrenciler tarafından kabul görmesinden dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Hanımefendinin himayelerinde, İçişleri Bakanlığı tarafından ülkemizin doğusuyla batısı arasındaki var olan kardeşlik bağlarının artırılması, Doğu ve Güneydoğu illerinde yaşayan çocukların daha önce hiç gitmedikleri şehirlerdeki tarihi ve kültürel yerleri görüp tanıması, barış, kardeşlik ve huzura katkı sağlanması amacıyla yürütülen "Biz Anadoluyuz Projesi" kapsamında Ağrı’dan gelen öğrencileri ağırlamaktan dolayı gururlu olduklarını belirtti.

 

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV