AK Bayramlaşma

AK Parti Yatağan İlçe Teşkilatı’nın Ramazan Bayramı nedeniyle düzenlediği bayramlaşma törenine yoğun katılım sağlandı.

AK Bayramlaşma
 AK Parti Yatağan İlçe Teşkilatı tarafından  Ramazan Bayramı’nın ikinci günü düzenlenen bayramlaşma törenine partililer yoğun ilgi gösterdi.

Saat 14:30’da parti binasında düzenlenen törene İlçe Başkanı Mustafa Toksöz’ün yanı sıra, yönetim kurulu üyeleri, kadın  ve gençlik kolları yöneticileri ile çok sayıda partili katıldı.

AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toksöz törenin ardından yaptığı açıklamada; “Öncelikle bütün İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Dini bayramlarda sürdürdüğümüz bayramlaşma geleneğini bu yıl da devam ettirdik. Partililerimizin bayramlaşma törenine yoğun ilgi göstermesi nedeniyle mutluluğumuzu dile getirmek istiyoruz.

Birlik ve beraberlik duygularının perçinlendiği nice bayramlarda bir araya gelmek dilekleriyle. Ramazan ayı boyunca gerçekleştirdiğimiz iftar ziyaretlerini bayramlaşma töreniyle sonlandırmak memnuniyet verici” ifadelerini kullanması, AK Partili yöneticiler tarafından gerçekleştiren Ramazan ayı etkinliklerini akıllara getirdi.

Bilindiği üzere AK Parti Yatağan İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen iftar etkinliğine çok sayıda kişi katıldığı gibi, AK Partili yöneticiler halkın iftar sofralarına da konuk olmuşlardı.
Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2013, 18:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER