AK Parti, Basın Bayramı'nda Basınla İftarda Buluştu

AK Parti, Basın Bayramı'nda Basınla İftarda Buluştu

AK Parti, Basın Bayramı'nda Basınla İftarda Buluştu

AK Parti Muğla İl Başkanlığı, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle il genelindeki basın mensupları ile iftarda buluştu. Geçtiğimiz perşembe akşamı Başkabiyer Restorant'ta gerçekleşen iftar yemeğine AK Parti Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk, ilçe başkanları, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile basın mensupları katıldı.,

AK Parti Muğla İl Başkanlığı, düzenlediği iftar yemeğinde il genelindeki basın mensupları ile bir araya geldi. Düzenlenen iftar yemeğine, AK Parti Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk, ilçe başkanları, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile Fethiye, Milas, Bodrum, Ortaca, Köyceğiz, Yatağan ve il merkezinden basın mensupları katıldı.

İftar yemeğine katılımlarından dolayı basın mensuplarına teşekkür eden İl Başkanı Nihat Öztürk, “basın, çağdaş demokrasilerde iletişimin en güçlü araçlarından olup, toplumun yapılanmasında ve gelişmesinde büyük rol oynayan vazgeçilmez temel unsurlardan birisidir.

Cumhuriyetimizin gelişiminde ve ülkemizin çağdaşlaşma sürecinde önemli bir görev alan basın mensuplarımızın kamuoyunun doğru bilgilendirmesi, yapılan hizmetlerin ve yaşanan problemlerin doğru ve tarafsız bir şekilde halka yansıtılması için gece gündüz demeden güç şartlar altında görevlerini büyük özveriyle yerine getirmeleri takdire şayandır Kamuoyunu aydınlatmak için her ortamda, her koşulda, sorumluluk duygusu içinde toplumun haber alma özgürlüğü adına görevlerini yerine getiren basın çalışanlarının 24 Temmuz Basın Bayramı'nı kutluyorum” dedi.

Özgür ve tarafsız basına sahip olmayan toplumların kör, sağır ve dilsiz olduğunu belirten, AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanı Ali Yörük, “basın, iletişimin temel taşlarından ve demokrasi işleyişinde önemli rolü olan kurumlardan birisidir. Basının mesaisi yoktur ve son derece önemli ve zor görevdir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm basın mensuplarımızın Basın Bayramı'nı kutluyorum ve hayırlı Ramazanlar diliyorum” diye konuştu.

Yemekte bir araya gelen basın mensupları da birbirleriyle uzun uzun sohbet etme fırsatı buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68