AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı’na Özen atandı

AK Parti Yatağan Başkanlığı’nın kongresinin yapılmasının ardından Gençlik Kolları Başkanlığı’na Emrullah Özen’in atandığı bildirildi.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı’na Özen atandı

AK Parti Yatağan Başkanlığı’nın sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklamada, AK Parti Yatağan Gençlik Kolları Başkanlığı’na Emrullah Özen’in atandığı açıklandı.

Geçtiğimiz eylül ayında gerçekleştirilen AK Parti Yatağan Başkanlığı’nın olağan kongresinin ardından Gençlik Kolları Başkanlığı’nın da ataması gerçekleştirildi.

Atamadan duyduğu memnuniyeti ve onuru dile getiren genç siyasetçi Özen, “Hiçbir kardeşimizi kırmadan, dışlamadan, kenara koymadan vefasızlık etmeden, gönül birlikteliğimize kalifiyeli, dava şuurunu ifâ edecek, gücümüze güç katacak yeni kardeşlerimizle başta hedefimiz 2023 olmak üzere önümüzdeki dönemlere hazırlanacağız. Biz Yatağan için, Muğla için, Türkiye için buğz etmeden ye’se kapılmadan emin adımlarla şanlı tarihimizle ahitleşerek ahdi vakamız olan mazide almış olduğu bu kutlu emaneti atiye taşımanın derdinde olan sorumluluğu omuzlarında tek başına taşıyan Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında elif gibi dimdik duracak ve önderliğinde ‘Kızıl Elma’ya ulaşacağız” diye konuştu.

Özen, Yatağan’a gönül vermiş ve ilçeye yapılacak hizmetlerde “Benim de katkım olsun” diyen herkese kapılarının açık olduğunun altını çizerek, “09.02.2021 tarihi itibariyle AK Parti Yatağan Gençlik Kolları Başkanlığına şahsımı uygun görüp tevdi eden, Genel Başkanımız Ahmet Büyükgümüş, Genel Başkan Yardımcımız Teşkilat Başkanımız Furkan Leventoğlu, Genel Başkan Yardımcımız Cengizhan Güngör, MKYK Üyesi Ege koordinatörümüz Coşkun Keklik, İl başkanımız Kadem Mete, milletvekillerimiz Mehmet Yavuz Demir, Yelda Erol Gökcan ve İl Gençlik Kolları Başkanım Burak Kaplan, İlçe Başkanım Ali Tekin, Belediye Başkanım Mustafa Toksöz olmak üzere tüm yol arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bu kutlu yolculukta bana sabırla yol arkadaşlığı eden dua ve manevi desteğini esirgemeyen kıymetli eşim ve aileme de şükranlarımı sunarım” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68