AK Parti İl Başkanı Küreci: “Bu kadar seyrettikleri yeter diye düşünüyorum”

AK Parti Yatağan İlçe Başkanlığı ocak ayı İlçe Danışma Kurulu Toplantısı’na katılan İl Başkanı İhsan Küreci, “20 yıllık CHP zihniyeti, Muğla’daki tüm vatandaşlarımızın sıkıntısı oldu. Tüm ülkeye AK Parti hizmeti giderken, Muğla sadece seyretti. Bu kadar seyrettikleri yeter diye düşünüyorum” dedi.

AK Parti İl Başkanı Küreci: “Bu kadar seyrettikleri yeter diye düşünüyorum”
 AK Parti Yatağan İlçe Başkanlığı Ocak Ayı İlçe Danışma Kurulu Toplantısı, Yatağan Termik Enerji Üretim A.Ş. Sosyal Tesisleri’nde düzenlendi.

Toplantıya, AK Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe Başkanı Ali Tekin ve yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları üyeleriyle partililer katıldı.

İlçe Danışma Kurulu Divan Başkanlığı’na, İl Yönetim Kurulu Üyesi Ertuğrul Gümüş getirilirken, toplantının açılış konuşmasını Tekin yaptı.

Tekin, toplantının ilçe yönetimine seçildikten sonra düzenledikleri ilk danışma kurulu toplantısı olması nedeniyle kendileri için ayrı bir önem taşıdığını kaydetti.

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimler öncesinde çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Tekin, göreve geldikten sonraki çalışmalarından bahsetti.

İlçe Danışma Kurulu toplantısının hayırlı olmasını dileyen Tekin, “İlçe kongremizin tek hedefi, haziran ayında yapılacak olan seçimlerde, Anayasa’yı değiştirecek milletvekili sayısına ulaşarak sonuç almaktır. Bu amaç uğruna çalışmalarımız her geçen gün hız kazanacaktır” şeklinde konuştu.

İl Kongresi’nin şimdiye kadar yapılmış en kapsamlı kongre olduğunu ifade eden Küreci ise, düzenlenen kongrenin Muğla için önemli bir kıvılcım oluşturduğunun altını çizdi.

Yatağan’daki AK Partililerin, en iyi şekilde partisine sahip çıktığını kaydeden Küreci, AK Parti’nin de kendilerine iyi şekilde sahip çıkacağını belirterek, “AK Parti demek, kimsesizlerin, yetimlerin, öksüzlerin, kadınlarımızın ve gençlerimizin emrine girmek demektir. Bu saatten sonra Yatağan’da aç insanımızın kalmaması gerekiyor” dedi.

Yatağan ilçe başkanıyla işbirliğiyle başarılı çalışmalara imza atacaklarına inandığını kaydeden Küreci, “Benim önceliğim kimsesizlerdir. Biz onlara sahip çıkalım, zaten Yatağan’a gerekli yatırım hükümetimiz tarafından yapılacak. Hazırlayacağımız projelerden önceliğimiz Yatağan ve Milas’tır” şeklinde konuştu.

AK Parti’nin Muğla’da birinci parti olacağına dair en ufak bir şüphesi olmadığı ifade eden Küreci, şöyle konuştu:

“20 yıllık CHP zihniyeti, Muğla’daki tüm vatandaşlarımızın sıkıntısı oldu. Tüm ülkeye AK Parti hizmeti giderken, Muğla sadece seyretti. Bu kadar seyrettikleri yeter diye düşünüyorum. Artık Muğla’nın ve Yatağan’ın ayağa kalkma vaktidir. Muğla kadınlarımızla, gençlerimizle ve kimsesizlerimizle şahlanacak.”

Konuşmaların ardından toplantı, basına kapalı olarak devam etti.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2015, 09:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68