AK Parti İlçe Divanında Bir Araya Geldi

AK Parti Yatağan İlçe Teşkilatı’nın her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği ilçe divan toplantılarının ağustos ayı oturumu Salı günü yapıldı.

AK Parti İlçe Divanında Bir Araya Geldi
 AK Parti Yatağan İlçe Teşkilatı tarafından her ay düzenli olarak gerçekleştirilen ilçe divan toplantılarının ağustos ayı oturumu geçtiğimiz Salı günü yapıldı.

Teşkilat içi konular ile yapılması planlanan çalışmaların değerlendirildiği toplantı, AK Parti Yatağan İlçe Başkanı Mustafa Toksöz başkanlığında, yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları ile mahalle ve köy temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

İlçe Başkanı Mustafa Toksöz toplantının ardından yaptığı açıklamada; “AK Parti Yatağan İlçe Teşkilatı olarak tabandan tavana gerekli diyalogları kurarak çalışmalarımızı bu yönde yürütmeye özen gösteriyoruz. Bu amaçla her ay düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz ilçe divan toplantılarımız mevcut.

Toplantılarımızda yönetim kurulu üyelerimizin yanı sıra, kadın kollarımız, gençlik kollarımız, mahalle ve köy temsilcilerimiz bir araya geliyor.

Ağustos ayı oturumumuzu da geçtiğimiz günlerde gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Toplantıda yapılması planlanan çalışmaların yanı sıra, teşkilat içi konular ele alındı” ifadelerini kullanırken, toplantıda 2014 Yerel Seçimleri öncesi hazırlık çalışmalarının yoğun olarak ele alındığı ve sandık çalışmalarının da görüşüldüğü edinilen bilgiler arasında. 

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2013, 19:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68