AK Parti Kadın Kollarından Esnaflara Miting Daveti

AK Parti Muğla ve Yatağan kadın kolları üyeleri, Yatağan esnaflarını ziyaret ederek 6 Ağustos’ta Muğla’da düzenlenecek olan Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine davet ettiler.

AK Parti Kadın Kollarından Esnaflara Miting Daveti
 AK Parti Muğla Kadın Kolları İl Başkanı Armağan Mantaroğlu Erol, Muğla İl Başkan Yardımcısı Ali Yörük, Yatağan Kadın Kolları Başkanı Fatma Küçük ve partililer, Cumhurbaşkanlığı Seçimi öncesinde Muğla’ya gelerek miting düzenleyecek olan Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine davette bulunmak üzere ilçe esnaflarını ziyaret ettiler.

Esnaf ziyaretleri sırasında karşılaştıkları vatandaşlarla da sohbet eden AK Parti heyeti, vatandaşlardan Cumhurbaşkanlığı Seçimi’nde oylarını Erdoğan lehine vermelerini istedi.

Seçime çok kısa bir süre kaldığını ve bu nedenle saniyelerin bile kendileri için çok önemli olduğunu ifade eden Muğla Kadın Kolları İl Başkanı Armağan Mantaroğlu Erol, “Gittiğimiz her yerde büyük bir ilgi ile karşılaştık. Gittiğimiz her yerde ev ziyaretleri ve toplantılar gerçekleştirerek hükümetimizin ve özellikle Genel Başkanımız Sayın Tayyip Erdoğan"ın bölgemiz için yaptığı çalışmaları anlatarak halkımıza kitapçık ve Genel Başkanımızın mektubunu bizzat kadınlarımıza teslim ettik” dedi.

Yatağan Kadın Kolları Başkanı Fatma Küçük ise, ziyaretler sırasında hükümetin yapmış olduğu çalışmalar nedeniyle vatandaşların kendilerine teşekkür ettiğini ifade etti. Küçük, yaptığı açıklamada, “Vatandaşlarımız, özellikle de kadınlarımız ziyaretimizden büyük bir mutluluk doyuyorlar çünkü ilk defa en ücra köşede oturan annelerimiz onları ziyaret eden birilerini görüyorlar. Biz de onların bizim için ne kadar değerli ve kıymetli olduklarını söylüyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2014, 16:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
haydar
haydar - 7 yıl Önce

ekmel beyi yatağanda kaç kişi tanır bilir. chp ve mhp lilerle konuşuyoruz. diyorlarki "bizden ekmele oy yok" diyorlar. chp ve mhp geometrik olarak önce üçgeni keşfettiler üçgen aday aradılar dediler üçgen olmaz. dörtgen yapalım. sonra çatıyı keşfettiler. şimdide arkasında yoklar

yakup
yakup - 7 yıl Önce

chp ve mahp ortak adayı için bu partiler neyi bekliyor. ak parti çalışıyor. çatı partileri toplamı 13 ortada yoklar. partilerin başkanları ortaya çıksa 13 kişi ederler. ortada tek kişi yok. üstelik beklediyede chp nin elinde.

SIRADAKİ HABER

banner68