AK Parti takvimini belirledi.

AK Parti Merkez Yürütme Kurulunda yerel secimler için aday adaylığı süreci belli oldu. Buna göre yerel seçimlerde aday adayı olacaklar başvurularını 1 Ekim-1 Kasım tarihleri arasında yapacaklar.

AK Parti takvimini belirledi.
 6-12 Eylül tarihleri arasında AK Parti'nin yaptırdığı anketin oy oranlarını açıklandı. AK Partili Hüseyin Çelik, Erdoğan’ın masasındaki son seçim anketinin sonuçlarını açıkladı. "Her zaman ki gibi seçimlere en hazırlıklı parti olduklarını" söyleyen Çelik, 6-12 Eylül tarihlerinde yapılan ankette, AK Partinin oy oranını yüzde 50 olarak açıkladı. AK Parti sözcüsü Hüseyin Çelik, AK Parti Merkez Yürütme Kurulu toplantısının ardından, parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, Türkiyenin artık yerel seçim havasına girmeye başladığını söyledi. Tüm siyasi partilerin bu konuda hummalı faaliyet içinde olduğuna dikkati çeken Çelik, "Her zaman en hazırlıklı ve düzenli çalışan parti şüphesiz ki AK Partidir" diye konuştu.

İŞTE ERDOĞANIN MASASINDAKİ O ANKET

Toplantıda Çelik, 6-12 Eylülde yaptırdıkları kamuoyu araştırmasının sonuiçlarını gazetecilerle paylaştı. Buna göre  AK Partinin yüzde 50.6, CHPnin yüzde 24.1, MHPnin yüzde 14.3, BDPnin yüzde 7.1 diğerlerinin ise oy oranı yüzde 3.9! Çelike göre anket sonuçları AK Partinin oy oranını yüzde 50-52 arasında gösterirken, CHPnin ki 23-25, MHPnin ise 12-14 aralığında gösteriyor. BDPnin oy aralığı ise yüzde 6-7 arasında.

ADAY BAŞVURULARI

Bu arada AK Parti Merkez Yürütme Kurulunda yerel seçimler için aday adaylığı süreci de belli oldu. Buna göre yerel seçimlerde aday adayı olacaklar, başvurularını 1 Ekim-1 Kasım tarihleri arasında yapacaklar.
Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2013, 19:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
memo
memo - 7 yıl Önce

Ya kardeşim buna kim inanır sizde modayı uydunuz helal olsun

DEMOKRASİ KAZANACAK
DEMOKRASİ KAZANACAK - 7 yıl Önce

yatağan da ak parti̇ farki v e dönemi̇ mustafa toksöz i̇le başlayacak hi̇zmet,i̇sti̇krar ve deği̇şi̇m

çarşı48
çarşı48 - 7 yıl Önce

görüşürüz badem.

SIRADAKİ HABER

banner69

banner68