AK Parti Yatağan, görev dağılımını gerçekleştirdi

AK Parti Yatağan Başkanlığı’nın kongresinde göreve gelen yeni yönetim, ilk kez toplanarak görev dağılımını gerçekleştirdi.

AK Parti Yatağan, görev dağılımını gerçekleştirdi

Geçtiğimiz günlerde kongresini gerçekleştiren ve yeniden İlçe Başkanlığı’na seçilen Ali Tekin ile çalışmalarına devam edecek olan AK Parti Yatağan Başkanlığı, ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Parti binasında sosyal mesafe kuralları çerçevesinde gerçekleştirilen toplantıda, yeni yönetimin görev dağılımı gerçekleştirilirken, yönetim kurulu üyelerinin yeni görevleri, şu şekilde açıklandı:
İlçe Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Osman Koç, İlçe Teşkilat Başkanı Bekir Canbaz, İlçe Seçim İşleri Başkanı Nagihan Yenioğlu Yaşar, İlçe Tanıtım Medya Başkanı Serkan Öngörü, İlçe Sosyal Politikalar Başkanı Himmet Güler, İlçe Yerel Yönetimler Başkanı Bahaddin Dalma, İlçe Ekonomi İşler Başkanı Soydan Sönmez, İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Ersöz Güler, İlçe Mali ve İdari İşler Başkanı Şenol Ünlü ve İlçe Sekreteri İsmail Göktepe.

Toplantının ardından açıklamalarda bulunan İlçe Başkanı Tekin, “Büyük bir coşkuyla gerçekleşen kongrenin sonucunda beni ve ekibimi bu göreve layık gören partililerimize şükranlarımı sunuyorum. İnşallah Yatağan’a daha güzel hizmetler sunacağız ve Yatağan’ın çehresini değiştirecek çalışmalara imza atacağız. Kongremize katılarak bizlere destek olan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet aydemir
Ahmet aydemir - 9 ay Önce

Hayırlı olsun başarılar dilerim

SIRADAKİ HABER

banner68