AK Parti’de delege seçimleri yapıldı

AK Parti Yatağan Başkanlığı’nın, kongreler öncesindeki delege seçimleri, merkez ve kırsal mahallelerde yapılan seçimlerle tamamlandı.

AK Parti’de delege seçimleri yapıldı

Yatağan ilçesinde, AK Parti İlçe Teşkilatı’nın 7’nci olağan kongre süreci başladı. AK Parti Delege Seçimi, merkez ve Madenler mahalleleri için İlçe Başkanlığı’nda, kırsal mahalleler için ise mahallelerde kurulan sandıklarla gerçekleştirildi.

Delege seçimlerine, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, AK Parti Kadın Kolları Muğla Başkanı Ümmühan Toksöz ve partililer katıldı.

Tekin, delege seçimleriyle ilgili yaptığı açıklamada, seçimlerin yüksek katılım ile gerçekleştirildiğini söyledi. Seçimlerin büyük bir coşkuyla yapıldığını vurgulayan Tekin, “Yılbaşından sonra yapılması planlanan ilçe kongresinde yeni yönetimi belirleyecek 400 delegenin seçildiği delege seçimlerimiz, AK Partimize olan aidiyet hissinin çok daha güçlenerek arttığını bizlere gösterdi. İşini gücünü bırakarak, hasta yatağından kalkıp gelerek oyunu kullanmaya gelen tüm partililerimize çok teşekkür ediyorum. Seçimlerin partimize ve ilçemize hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68