AK Parti’de devir teslim töreni

AK Parti Yatağan İlçe Başkanlığı'na seçilen Ali Tekin, düzenlenen törenle görevi Osman Koç'tan devraldı.

AK Parti’de devir teslim töreni
 14 Aralık Pazar günü gerçekleştirilen kongrenin ardından, AK Parti Yatağan İlçe Başkanlığı’nda devir teslim töreni gerçekleştirildi.

Mazbatasını alan İlçe yeni Başkanı Ali Tekin, İlçe eski Başkanı Osman Koç ve yeni yönetim kurulu üyelerinin katıldığı tören, AK Parti İlçe Başkanlığı’nda düzenlendi.

Tören sırasında konuşan Tekin, makamın önemli olmadığını, önemli olanın partiye ve Yatağan’a hizmet etmek olduğunu vurguladı.

İlçe eski Başkanı Osman Koç ve yönetimi ile bugüne kadar partinin her kademesinde görev yapan herkese teşekkür eden Tekin, “AK Parti sorun çözen, hizmet üreten, icraat yapan, bütün Türkiye'yi aynı samimiyetle kucaklayan siyaset tarzıyla bütünleşmiştir. Partimizin hedeflediği 2023 vizyonuna yakışır hizmetlerle ilçemizi daha ileriye taşımak hak ettiği yere getirmek için, en iyi hizmet ermeyi bir borç biliriz” şeklinde konuştu.

Osman Koç ise, yeni yönetimi kutlayarak görevlerinde başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2014, 13:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
YÜKAK
YÜKAK - 7 yıl Önce

ali kardeşim hayırlı olsun. seni öğrenciliğinden beri tanır severim. yalnız yönetimine kurucu ve tecrübeli kişilerin alınması senin çalışman açısından daha faydalı olacaktı.

SIRADAKİ HABER

banner68