AK Parti’de Şok İstifa

Kavaklıdere’nin AK Partili Belediye Başkanı Nuray Bozyer’in partisinden istifa edeceği öğrenildi. Bozyer istifa gerekçesini ve seçimlere hangi partinin adayı olarak gireceğini bu hafta içerisinde düzenleyeceği basın toplantısı ile duyuracak.

AK Parti’de Şok İstifa
 Kavaklıdere AK Parti’de istifa Belediye Başkanlığı için mevcut Başkan Nuray Bozyer, Çayboyu Belediye Başkanı Mehmet Demir ve AK Parti eski İlçe Başkanı İsa Gün aday adaylığı müracaatında bulunmuştu. Muğla’da tek AK Partili ilçe belediyesi olan Kavaklıdere’nin ilçe başkanlarından İsa Gün ise 8 yıldır AK Parti İlçe Başkanlığı görevini sürdürürken, Çayboyu Belediye Başkanı Mehmet Demir ise 10 yıldan bu yana belediye başkanlığı yapmakta.

Önümüzdeki günlerde geniş katılımlı bir toplantı ile 10 yıldan bu yana ilçeye yaptığı hizmetleri anlatarak partisinden ayrılacağı öğrenilen Nuray Bozyer’in MHP’ye katılmasının beklenildiği öğrenildi. 

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2014, 18:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rasim Rasimoğlu
Rasim Rasimoğlu - 6 yıl Önce

olmadı nuray başkan

Mehmet ŞENER
Mehmet ŞENER - 6 yıl Önce

tabii ki buyrun.hoşgelirsin,sefa gelirsin.insan dürüst partide siyaset yapmak istiyor.

mustafa cerci
mustafa cerci - 6 yıl Önce

Tebrikler sen bsk

Tek Yol MHP
Tek Yol MHP - 6 yıl Önce

tebrikler syn nuray başkan. geçmekte oldugumuz sürecte mhp den başka çare kalmamıştır. her konuda kendi dik durusunu sergileyen, ülkülerinden taviz vermeyen, her zaman ilk olarak ülkemizin ve milletimizin çıkarlarını gözeten dürüst bir parti olan mhp de buluşmak dileğiyle. allah yar ve yardımcımız olsun. ne mutlu türküm diyene.

doğru
doğru - 6 yıl Önce

arkadaşlar kavaklıdere normaşlde iktidar partisine oy atar ancak büyükşehir belediye başkanı gerçek belediye reisi olacağı için kavaklıderede durum değişceği muhakkak kanısındayım malum referrandumda ilçede hayır çıktı başkan doğrusunu yapmış fırsatını bulsa chp ye geçer

kavaklidereli
kavaklidereli - 6 yıl Önce

Syn baskan kusura bakma ama koltuk sevdan bitmiyecek gibi biraz olsun akıllı düşün diyecem ama bir hırs almış gidiyor seni.... Bu arada 30 mart da sandıktan cıkamazsın benden söylemesi

kavaklıdere kahvesi
kavaklıdere kahvesi - 6 yıl Önce

nuray başkana yapılan haksızlık karşısında anında partisinden istifa etti ve halkın yoğun baskısıyla aday olucak sanırım tekrar.koltuk sevdası diye düşünürsek ak partinin adayı da 2 dönemdir başkan chp adayı halkın çok tanıdığı biri değil.kavaklıdereyi kavaklıdere yapan adama sahip çıkıyor kavaklıdere.

SIRADAKİ HABER