AK Parti’den Cumartesi Pazarına Çıkarma

AK Parti Yatağan Belediye Başkan Adayı Mustafa Toksöz, seçim gezilerine devam ediyor. Toksöz, ekibiyle birlikte cumartesi pazarını gezerek seçildiği takdirde projelerini yerine getirme sözü verdi.

AK Parti’den Cumartesi Pazarına Çıkarma
 AK Parti Yatağan Belediye Başkan Adayı Mustafa Toksöz, gündüzleri Yatağan Merkez’de, akşamları ise köy ve mahallelerde seçim çalışmaları yürütüyor. Bu kapsamda, son günlerde esnaf ziyaretlerini sıklaştıran Toksöz, cumartesi günü de cumartesi pazarına gelerek pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşların sorunlarını dinleyen Toksöz ve AK Parti Yatağan Belediye Meclisi Üyesi adayları, yönetime geldikleri takdirde en kısa sürede projelerini hayata geçirme sözü verdiler.

Seçim çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan ve Yatağan’ı daha yaşanılabilir bir ilçe haline getirme gayretiyle çalışacaklarının kaydeden Mustafa Toksöz, özellikle gençlere, kadınlara, çocuklara, engelli ve yaşlı vatandaşlara yönelik kültürel ve sosyal yaşam alanlarına sahip planlı büyüyen bir Yatağan’ın hazırlığı içerisinde olduklarını söyledi. Genelin gücünü yerele taşıyarak Yatağan’ın kaderini değiştireceklerini ve gerçekçi, akılcı ve yapılabilir projelerle seçmenin karşısına çıkacaklarını belirten Toksöz, “İlçemiz 39 köy ve 5 belde ile birlikte çok sayıda yeni mahalleye sahip olacak. Yatağan’ın hak ettiği hizmetleri alması için genelin gücünü yerele, ilçemize ve köylerimize taşımaya kararlıyız. Bu konuda yaptığımız çalışmalar ve etütler ile ortaya koyacağımız projelerimizi halkımızla paylaşacağız. Artık yeter, ilçe merkezimiz ile köy ve beldelerimizin hakkını kimsenin gasp etmesine izin vermeyeceğiz” diye konuştu

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2014, 13:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
aaaaa
aaaaa - 6 yıl Önce

Gümbür gümbür geliyoruz yatağan artik ak belediyeile Sahlanacak

kezban karataş
kezban karataş - 6 yıl Önce

sayın mustafa toksöz seçimi kazanacaksın öyle gözüküyor. sana tavsiye eşinle birlikte dolaş akıllı olursan seçimi çok kolay kazanacaksın. mühendis adamsın eşinde mühendis. memleketmühendislerle kalkınır ve gelişir. ytağan halkı bunun bilinçinde . yatağan cehaletten çok çekti. yeter artık.

anten
anten - 6 yıl Önce

toksöze söz yok ya arkadakiler

özyatağanlı
özyatağanlı - 6 yıl Önce

sanki normandiya çıkarması demeç gazetesi iyice abarttın sende bu işi ulan alt tarafı cumartesi gitmiş toktoz

SIRADAKİ HABER