AK Parti’den iade-i ziyaret

AK Parti Yatağan İlçe Başkanı Ali Tekin, MHP’li mevkidaşı Serkan Uzun’u makamında ziyaret etti.

AK Parti’den iade-i ziyaret
 14 Aralık 2014 tarihinde gerçekleştirilen AK Parti Yatağan İlçe Kongresi’nde Ali Tekin başkanlığında göreve gelen yeni yönetim, 28 Aralık 2014 tarihinde gerçekleştirilen MHP Yatağan İlçe Kongresi’nde Serkan Uzun başkanlığında göreve gelen yeni yönetimi ziyaret etti.
MHP İlçe Başkanlığı’nın geçtiğimiz günlerde AK Parti İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etmesi üzerine iade-i ziyarette bulunduklarını ifade eden Tekin, Uzun ve yönetimine başarılar diledi.
Yatağan için ortak hareket etme ve Yatağan’a hizmet etmek için ellerini taşın altına koyacaklarını kaydeden Tekin, “Hükümet partisinin temsilcisi olarak Yatağan’da ‘ben değil biz’ düşüncesiyle hareket edeceğiz. Tüm kurum ve kuruluşların yanı sıra siyasi partilerle ortak hareket ederek Yatağanlıyı, hak ettiği hizmete kavuşturacağız” şeklinde konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Uzun ise, “Yatağanımız için taş üstüne taş koyan herkesi, bizden sayıyoruz. Ayrıştırmalara ve bölünmelere karşıyız. Söz konusu Yatağan ise, tüm siyasi partiler ve diğer kuruluşlar, tek çatı altında ortak hareket etmelidir” ifadelerinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2015, 17:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68